Έξαλλοι στον Παναθηναϊκό!

Άμεση τοποθέτηση στα Social Media από τους Πράσινους για το κανονικό γκολ που ακυρώθηκε πριν λήξει το ημίχρονο στο Αγρίνιο και ενώ το ματς παραμένει χωρίς σκορ.

Έξαλλοι είναι στον Παναθηναϊκό με τις αποφάσεις του δέυτερου βοηθού, Βασίλη Λάμπρου, στην αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό, καθώς στο πρώτο ημίχρονο σταμάτησε δύο φορές την φάση, χωρίς να υπάρχει οφσάιντ.

Μάλιστα, στην δεύτερη στο 43ο λεπτό, η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα των γηπεδούχων για το 0-1, όμως αντί να πάει η μπάλα στην σέντρα, είδαμε χωρίς κανέναν λόγο τον επόπτη να σηκώνει την σημαία του.

Συγκεκριμένα, ο Λεντέσμα βρήκε εξαιρετικά τον Μπεργκ, αυτός πέρασε στον Λουντ που έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, όμως ο επόπτης είχε σηκώσει το σημαιάκι του για οφσάιντ…