Nέα της αγοράς

Nova: Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (17/8 – 2/9)

Nova: Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (17/8 – 2/9)
Nova: Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Σάββατο 17 Αυγούστου - Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου.

Nova: Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Σάββατο 17 Αυγούστου – Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου.

Σάββατο 17 Αυγούστου

11:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2) 17:00 EFL Championship 3η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD) 18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports2HD) 19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports3HD) 20:00 MLB, Indians – Yankees (FOX Sports HD) 20:30 Φιλικός αγώνας: ΠαναθηναϊκόςΞάνθη (Novasports1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ντιζόν (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:00 MLB, Astros – Athletics (FOX Sports HD)

Κυριακή 18 Αυγούστου

09:00 NRL, Dragons – Sharks (FOX Sports HD) 14:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Κάρντιφ (Novasport1HD) 14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Women World Tour Βαργκάρντα (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Έρεμπρο-Χάκεν (Novasports2HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1HD) 18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2) 20:00 MLB, Dodgers – Braves (FOX Sports HD) 21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:00 NFL, Saints – Chargers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 19 Αυγούστου

03:00 NFL, Seahawks – Vikings (FOX Sports HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

Τρίτη 20 Αυγούστου

03:00 NFL, 49ers – Broncos (FOX Sports HD) 10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2) 11:35 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2) 13:55 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

Τετάρτη 21 Αυγούστου

03:00 MLB, Tigers – Astros (FOX Sports HD) 10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2) 11:25 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 MLB, Padres – Reds (FOX Sports HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 MLB, Rockies – Diamondbacks (FOX Sports HD)

Πέμπτη 22 Αυγούστου

12:50 NRL, Bulldogs – Eels (FOX Sports HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2) 20:00 Pre Game Show (Novasports1HD) 21:00 Play Off Europa League – 1ος αγώνας: ΑΕΚ-Τραμπζονσπόρ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Post Game Show (Novasports1HD)

Παρασκευή 23 Αυγούστου

03:00 NFL, Jaguars – Dolphins (FOX Sports HD) 12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:55 NRL, Rabbitohs – Broncos (FOX Sports HD) 16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

Σάββατο 24 Αυγούστου

03:00 NFL, Bills – Lions (FOX Sports HD) 12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2) 16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD) 19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports4HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντιζόν-Μπορντό (Novasports3HD) 21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 1η αγωνιστική Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD) 21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Βουέλτα Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 23:00 MLB, Yankees – Dodgers (FOX Sports HD) 23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

Κυριακή 25 Αυγούστου

02:00 MLB, Angels – Astros (FOX Sports HD) 09:00 NRL, Sea Eagles – Rabbitohs (FOX Sports HD) 11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: GT Αντοχής Σουζούκα (Eurosport2) 14:00 EFL Championship: Σουόνσι – Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD) 14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD) 15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νόρκεπινγκ – Χέλσινγκμποργκ (Novasports2HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport2) 17:00 EFL Championship: Στόουκ – Λιντς (Novasports1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports1HD) 18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports3HD) 19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Πανιώνιος – Βόλος (Novasports2HD) 20:00 MLB, Braves – Mets (FOX Sports HD) 20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD) 21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Αταλάντα (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 MLB, Red Sox – Padres (FOX Sports HD) 23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD) 23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπολόνια (Novasports3HD) 23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports4HD) 23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπρέσια (Novasports5HD)

Δευτέρα 26 Αυγούστου

03:00 NFL, Steelers – Titans (FOX Sports HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 5η αγωνιστική Γκινγκάμπ – Βαλανσιέν (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λέτσε (Novasports2HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Τρίτη 27 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Τετάρτη 28 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 21:00 MLB, Cardinals – Brewers (FOX Sports HD) 21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις – Μαρσέιγ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Πέμπτη 29 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:50 NRL, Bulldogs – Cowboys (FOX Sports HD) 16:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2) 18:35 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 19:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 MLB, Rays – Astros (FOX Sports HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Παρασκευή 30 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:55 NRL, Eels – Broncos (FOX Sports HD) 14:00 Κλήρωση UEWFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2) 18:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 MLB, Brewers – Cubs (FOX Sports HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπολόνια-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) 21:45 EFL Championship 6η αγωνιστική: Κάρντιφ-Φούλαμ (Novasports3HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Σάββατο 31 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος του Αλμάτι (Eurosport2) 13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2) 14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Ντέρμπι (Novasports1HD) 17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπρέσια (Novasports1HD) 19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 MLB, Athletics – Yankees (FOX Sports HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Βάαλβαϊκ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD) 21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:00 MLB, Mets – Phillies (FOX Sports HD) 23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2) 13:20 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βέλγιο (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports1HD) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 22η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν (Novasports2HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σίλβερστόουν (Eurosport2) 18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD) 18:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports4HD) 19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports3HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD) 21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ίντερ (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD) 23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports3HD) 23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports4HD) 23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα Λέτσε – Βερόνα (Novasports5HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 17:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 6η αγωνιστική Γκρενόμπλ – Λανς (Novasports1HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2) 22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης

NovaSports: Eredevisie και Championship παίζουν μπάλα εδώ

Nova: Ο επαναληπτικός αγώνας ΑΕΚ – Κραϊόβα αποκλειστικά στα κανάλια Novasports!

Περισσότερα
Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Δείτε την πολιτική μας κάνοντας κλικ εδώ.
Αποδέχομαι