Nέα της αγοράς

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD
NOVA: Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου - Δευτέρα 7 Οκτωβρίου)

NOVA: Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB, Yankees – Rays (FOX Sports HD) 09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports4HD) 20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Αταλάντα (Novasports1HD) HL 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ανζέ (Novasports2HD) HL 20:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Γκέτεμποργκ (Novasports3HD) 21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports4HD) 21:45 Carabao Cup Φάση: MK Ντονς-Λίβερπουλ (Novasports5HD) 22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λάτσιο (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεμς (Novasports2HD) TOP 22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Κάλιαρι (Novasports3HD) 22:00 Carabao Cup Φάση: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ροτσντέιλ (Novasports24HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 MLB, Cardinals – Diamondbacks (FOX Sports HD) 24:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μπολόνια (Novasports1HD) 24:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Σαμπντόρια (Novasports2HD) 24:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Λέτσε (Novasports3HD) 00:15 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Σασουόλο (Novasports4HD)

Πέμπτη 26 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB, Yankees – Rays (FOX Sports HD) 09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 19:30 MLB, Brewers – Reds (FOX Sports HD) 21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports2HD) 22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μίλαν (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου

03:00 NFL, Eagles – Packers (FOX Sports HD) 10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 13:00 NRL Preliminary Final (FOX Sports HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 21:45 EFL Championship 9η αγωνιστική: Στόουκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD) Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου

03:00 MLB, Cubs – Cardinals (FOX Sports HD) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 NRL Preliminary Final (FOX Sports HD) 13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 14:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Λιον-Ναντ (Novasports3HD) 14:30 EFL Championship: ΚΠΡ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Γιουβέντους-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) 16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-ΑΕΛ (Novasports1HD) 17:00 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Λούτον (Novasports4HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Άρης-ΑΕΛ (Novasports1HD) TOP 18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ίντερ (Novasports5HD) 19:00 NCAA College Football, Texas tech – Oklahoma (FOX Sports HD) 19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Άρης-ΑΕΛ (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Άγιαξ-Χρόνιγκεν (Novasports4HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Τουλούζ (Novasports3HD) 21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Αταλάντα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 NCAA College Football, Clemson – North Carolina (FOX Sports HD)

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου

02:00 NCAA College Football, Auburn – Mississippi State (FOX Sports HD) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 10:00 NCAA College Football Final (FOX Sports HD) 10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:05 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ (Eurosport2) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπρέσια (Novasports2HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Αϊντχόφεν (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Ρόμα (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Τζένοα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μπολόνια (Novasports24HD) 16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-ΠΑΟ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 17:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 17:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: BLANCPAIN END. CUP Βαρκελώνη (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD) 19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-ΠΑΟ (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Έλφσμποργκ-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD) 20:00 NFL, Patriots – Bills (FOX Sports HD) 21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Vikings – Bears (FOX Sports HD)

Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Cowboys – Saints (FOX Sports HD) 18:45 WAFU Cup of Nations, Mali – Niger (FOX Sports HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τορίνο (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 9η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Λε Μαν (Novasports2HD) 21:45 WAFU Cup of Nations, Cape Verde – Ivory Coast (FOX Sports HD)

Τρίτη 1 Οκτωβρίου

03:15 NFL, Bengals – Steelers (FOX Sports HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 WAFU Cup of Nations, Ghana – The Gambia (FOX Sports HD) 19:00 Eurocup 1η αγωνιστική: Ρίτας Βίλνιους-Λοκομοτίβ Κουμπάν (Novasports4HD) 20:00 Eurocup: Μονακό-Ανδόρα (Novasports3HD) 20:30 Eurocup: Τρέντο-Γαλατασαράι (Novasports2HD) 21:00 Eurocup: Βενέτσια-Παρτίζαν (Novasports1HD) 21:45 WAFU Cup of Nations, Guinea – Benin (FOX Sports HD)

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου

03:00 MLB, NL Wild Card Game (FOX Sports HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD) 19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD) 20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD) 21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 3 Οκτωβρίου

03:00 MLB, AL Wild Card Game (FOX Sports HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Plate (FOX Sports HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD) 20:30 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 21:45 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Cup (FOX Sports HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Rams – Seahawks (FOX Sports HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Plate (FOX Sports HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) HL 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports4HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Αμιάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μπρέσια-Σασουόλο (Novasports24HD) 21:45 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Cup (FOX Sports HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD) Σάββατο 5 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσάρλτον (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Πάρμα (Novasports2HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ’ Εμίλια (Eurosport2) 16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD) 17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: (Eurosport2) 18:30 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Σαμπντόρια (Novasports3HD) 19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports3HD) 21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2) 21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 6 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:30 NRL Grand Final (FOX Sports HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports2HD) 14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports1HD) 15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Βαρκελώνη (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Κάλιαρι (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λέτσε (Novasports24HD) 16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: FAMENNE ARDENNE CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Πανιώνιος (Novasports3HD) 18:00 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, DONINGTON GP (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Χάμαρμπι (Novasports3HD) 20:00 NFL, Falcons – Texans (FOX Sports HD) 21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2) 21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Packers – Cowboys (FOX Sports HD)

Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

03:20 NFL, Colts – Chiefs (FOX Sports HD) 21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 10η αγωνιστική: Ορλεάν-Λανς (Novasports1HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης