Nέα της αγοράς

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD
NOVA: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 9 Οκτωβρίου - Δευτέρα 21 Οκτωβρίου).

NOVA: Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2) 15:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Απόλλων Λάρισας (Novasports1HD) 15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2) 17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD) 19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD) 19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports3HD) 21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD) 21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD) 21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)

Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2) 17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD) 21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Giants – Patriots (FOX Sports HD) 14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD) 20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD) 21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD) 23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2) 18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD) 18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD) 20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2) 20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD) 21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD) 21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2) 16:30 NFL, Panthers – Buccaneers (FOX Sports HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2) 18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 NFL, Seahawks – Browns (FOX Sports HD) 20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2) 21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD) 21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD) 22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD) 23:05 NFL, 49ers – Rams (FOX Sports HD)

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD) 21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD)

Τρίτη 15 Οκτωβρίου

03:15 NFL, Lions – Packers (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Κύπρος (Novasports1HD) 19:00 Eurocup 3η αγωνιστική: Ρίτας Βίλνιους-Παρτίζαν (Novasports2HD) 20:00 Socca World Cup 2019: Αργεντινή-Βουλγαρία (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Eurocup: Βενέτσια-Τόφας Μπούρσα (Novasports4HD) 21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Ανδόρα (Novasports3HD) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Γαλατασαράι (Novasports2HD)

Τετάρτη 16 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιμόζ (Novasports4HD) 19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Μονακό (Novasports5HD) 20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 20:00 Socca World Cup 2019: Ουγγαρία-Ρουμανία (Novasports1HD) 20:00 Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αίγυπτος (Novasports1HD) 21:45 Eurocup: Ναντέρ-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD) TOP 22:00 Socca World Cup 2019: Γαλλία-Ιρλανδία (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 17 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Ποδηλασία Πίστας: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 20:00 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ–Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD) 20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπασκόνια (Novasports5HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Λετονία (Novasports3HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ–Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ–Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD) 23:30 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)

Παρασκευή 18 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Chiefs – Broncos (FOX Sports HD) 13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:05 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 21:45 EFL Championship 12η αγωνιστική: Κάρντιφ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports24HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αναντολού Εφές (Novasports5HD) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport1/Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 14:30 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Χάντερσφιλντ (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Λάτσιο-Αταλάντα (Novasports1HD) 17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports4HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός–ΟΦΗ (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ντιζόν (Novasports5HD) 18:40 Socca World Cup 2019 Α’ προημιτελικός (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Βερόνα (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός–ΟΦΗ (Novasports2HD) 19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4HD) 19:45 Socca World Cup 2019 Β’ προημιτελικός (Novasports3HD) 20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:50 Socca World Cup 2019 Γ’ προημιτελικός (Novasports3HD) 21:30 NCAA College Football (FOX Sports HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός–ΟΦΗ (Novasports2HD) 21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια (Novasports1HD) 21:55 Socca World Cup 2019 Δ’ προημιτελικός (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD) 10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Άμστερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport2) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports1HD) 14:00 Socca World Cup 2019 Α’ ημιτελικός (Novasports2HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:15 Socca World Cup 2019 Β’ ημιτελικός (Novasports2HD) 15:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τορίνο (Novasports3HD) 16:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Χάμαρμπι-Μάλμε (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-ΣΠΑΛ (Novasports24HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚΒόλος (Novasports1HD) 18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, BRANDS HATCH GP 2 (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ–Βόλος (Novasports1HD) 20:00 NFL (FOX Sports HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Socca World Cup 2019 Τελικός (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ–Βόλος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λέτσε (Novasports4HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 22:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ντάλας (Eurosport2) 22:25 NFL (FOX Sports HD)

Δευτέρα 21 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Eagles – Cowboys (FOX Sports HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Φιορεντίνα (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Λανς-Οσέρ (Novasports2HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης