Nέα της αγοράς

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports
Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 30 Οκτωβρίου - Δευτέρα 11 Νοεμβρίου).

Τετάρτη 30 Οκτωβρίου

02:00 MLB, MLB World Series Game 6 (FOX Sports HD) 08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 Super Euroleague Pre Game Show: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD) 20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Αταλάντα (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ζενίτ (Novasports5HD) 21:00 Super Euroleague Mixed Games (Novasports2HD) 21:00 Eurocup: Ανδόρα-Προμηθέας Πάτρας (Novasports3HD) 21:00 Super Euroleague Mixed Game Show (Novasports2HD σε παράλληλη μετάδοση 21:05 Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ-Φενερμπαχτσέ, 21:30 Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης, 22:00 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια) 21:30 Carabao Cup: Λίβερπουλ-Άρσεναλ (Novasports4HD) 22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Τζένοα (Novasports5HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Φιορεντίνα (Novasports5HD) 22:05 Carabao Cup: Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD) 22:05 Coupe de la ligue Φάση των 32: Μονακό-Μαρσέιγ (Novasports24HD) 24:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD) 00:30 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Τορίνο (Novasports5HD) 01:30 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ρόμα (Novasports2HD)

Πέμπτη 31 Οκτωβρίου

02:00 MLB, MLB World Series Game 7 (FOX Sports HD) 08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπολόνια (Novasports4HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Χίμκι (Novasports3HD) 20:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λέτσε (Novasports5HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD) 22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-ΣΠΑΛ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)

Παρασκευή 1 Νοεμβρίου

02:00 NFL, 49ers – Cardinals (FOX Sports HD) 08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζάλγκιρις (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Βιλερμπάν (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD) 21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Τσβόλε-Άγιαξ (Novasports24HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD) 23:30 Super Euroleague Post Game Show: Ολυμπιακός-Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ (Novasports1HD)

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μόντενα (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 15η αγωνιστική: Γουΐγκαν-Σουόνσι (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Ρόμα-Νάπολι (Novasports1HD) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική (Novasports3HD) 17:00 EFL Championship: Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ίντερ (Novasports1HD) 19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Λιόν (Novasports3HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Γιουβέντους (Novasports1HD) 21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

01:35 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ: Μπρίντερς Καπ (Eurosport1/Eurosport1HD) 02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κάλιαρι (Novasports2HD) 14:00 EFL Championship: Τσάρλτον-Πρέστον (Novasports3HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΟΦΗ (Novasports1HD) HL 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Φέγενορντ (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ουντινέζε (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Σασουόλο (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπρέσια (Novasports4HD) 16:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Νέα Υόρκη (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:30 NFL, Texans – Jaguars (FOX Sports HD) 17:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport2) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚΑτρόμητος (Novasports1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Πάρμα (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ–Ατρόμητος (Novasports1HD) 20:00 NFL, Vikings – Chiefs (FOX Sports HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ–Ατρόμητος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μονακό (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Packers – Chargers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 4 Νοεμβρίου

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Σαμπντόρια (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 13η αγωνιστική: Χάβρη-Νανσί (Novasports3HD) 22:00 EFL Championship: Στόουκ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)

Τρίτη 5 Νοεμβρίου

03:15 NFL, Cowboys – Giants (FOX Sports HD) 18:00 Eurocup 6η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Ρίτας Βίλνιους (Novasports1HD) 19:00 Eurocup: Γαλατασαράι-Τρέντο (Novasports3HD) 21:00 Eurocup: Ανδόρα-Μονακό (Novasports1HD) 21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Βενέτσια (Novasports2HD)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

00:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Μπρέσια (Novasports2HD) 19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD) 21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Ουλμ (Novasports2HD) 21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Ναντέρ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 7 Νοεμβρίου

02:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 19:00 Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ζενίτ-Χίμκι (Novasports1HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι-Μπασκόνια (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)

Παρασκευή 8 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Chargers – Raiders (FOX Sports HD) 11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD) 20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Νις-Μπορντό (Novasports2HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Σασουόλο-Μπολόνια (Novasports4HD) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2) 14:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports1HD) 15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τορίνο (Novasports2HD) 17:00 EFL Championship: Πρέστον-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βόλος-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD) 19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 05:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης–Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης–Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Αϊντχόφεν (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Λέτσε (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός–Ατρόμητος (Novasports2HD) 16:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport2) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης–Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός–Ατρόμητος (Novasports2HD) 17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός–ΑΕΚ (Novasports1HD) 18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Τουλούζ (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ρόμα (Novasports4HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός–Ατρόμητος (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός–ΑΕΚ (Novasports1HD) 20:00 NFL, Panthers – Packers (FOX Sports HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός–ΑΕΚ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μίλαν (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Rams – Steelers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Vikings – Cowboys (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Ροντέ-Λανς (Novasports1HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης