Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD
Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Σάββατο 13 Νοεμβρίου - Δευτέρα 25 Νοεμβρίου).

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 

19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD) 

20:45 Eurocup: Μονακό-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:45 Eurocup: Μπρέσια-Μπανταλόνα (Novasports2HD)

21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Άρκα Γκντίνια (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 14 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 8η αγωνιστική: Χίμκι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζενίτ (Novasports1HD)

20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)

Παρασκευή 15 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Steelers – Browns (FOX Sports HD) 

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports3HD) 

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) 

23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

08:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Άρης-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Novasports1HD) 

16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2)

19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

02:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2)

21:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:30 NFL (FOX Sports HD)

Δευτέρα 18 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Bears – Rams (FOX Sports HD) 

09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τρίτη 19 Νοεμβρίου

03:15 NFL, Chiefs – Chargers (FOX Sports HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ & Μπάγερν Μονάχου–Ολυμπιακός (Novasports2HD)

19:30 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 

20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντόλου Έφες (Novasports4HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης–Χίμκι (Novasports2HD) 

23:30 Super Euroleague Post Game Show Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ & Μπάγερν Μονάχου–Ολυμπιακός (Novasports1HD)

00:15 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ζενίτ (Novasports4HD)

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Eurocup 8η αγωνιστική Ούνιξ Καζάν-Ναντέρ (Novasports2HD) 

19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Ουλμ (Novasports1HD) 

21:00 Eurocup: Ανδόρα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

Πέμπτη 21 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Super Euroleague Pre Game Show Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζάλγκιρις-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD) 

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι-Αναντολού Έφες (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Χίμκι (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 Super Euroleague Post Game Show Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

Παρασκευή 22 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Colts – Texans (FOX Sports HD) 

09:55 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Ημιτελικοί Γυναικών (Eurosport2)

18:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG (Eurosport2)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Μπάγερν Μονάχου–Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου–Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports3HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε  (Novasports4HD)

21:45 EFL Championship 17η αγωνιστική: Φούλαμ-ΚΠΡ (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD) 

23:30 Super Euroleague Post Game Show Μπάγερν Μονάχου–Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

00:15 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζενίτ (Novasports3HD)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

09:55 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Ανδρών (Eurosport2)

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:10 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:10 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)

13.00 Αγώνας ποδοσφαίρου πρωταθλήματος υποδομής Κ19 11η αγωνιστική (Live streaming)

14:00 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Τσάρλτον-Κάρντιφ (Novasports2HD)

16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Αταλάντα-Γιουβέντους (Novasports1HD)

16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Γυναικών (Eurosport2)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Μίλγουολ (Novasports4HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος–Ολυμπιακός (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Νις (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα Μίλαν-Νάπολι (Novasports1HD) 

19:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λονδίνο (Eurosport2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Πανιώνιος–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports4HD) 

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Ρεμς (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος–Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ίντερ (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

23:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

10:55 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 1ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 2ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Φέγενορντ (Novasports2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports1HD)

14:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Χαλ (Novasports5HD)

14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:40 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, ομαδικό (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χερενφέιν (Novasports3HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μπρέσια (Novasports1HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λάτσιο (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Φιορεντίνα (Novasports24HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports2HD) 

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ–Άρης (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ουντινέζε (Novasports3HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λονδίνο (Eurosport2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ–Άρης (Novasports1HD) 

20:00 NFL (FOX Sports HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ–Άρης (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Κάλιαρι (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μαρσέιγ (Novasports2HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

Δευτέρα 25 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Seahawks – Eagles (FOX Sports HD) 

20:30 Mosconi Cup (FOX Sports HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Τζένοα (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία: Χάβρη-Γκινγκάμπ (Novasports2HD) 

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης