Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD
Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου - Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου).

Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

01:30 NCAA College Basketball, St. Peter’s – St. John’s (FOX Sports HD)

03:30 NCAA College Basketball, Oral Roberts – Creighton (FOX Sports HD)

05:30 NCAA College Hoops Extra (FOX Sports HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μονακό (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports1HD) 

Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

01:30 NCAA College Basketball Penn – Villanova (FOX Sports HD)

03:30 NCAA College Basketball Texas Tech – DePaul (FOX Sports HD)

05:30 NCAA College Hoops Extra (FOX Sports HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

17:10 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

24.00 Super Euroleague (Novasports1HD) 

Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NFL, Cowboys – Bears (FOX Sports HD) 

12:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βαλ Τορέν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νιζνι Ταγκίλ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Βιλερμπάν (Novasports3HD)

19:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Μπίβερ Κρικ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Άγιαξ-Βίλεμ (Novasports5HD) 

21:20 ΑΛΠΙΚΙ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέικ Λουϊζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ίντερ-Ρόμα (Novasports1HD) 

21:45 EFL Championship 20η αγωνιστική: Μίλγουολ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports3HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Νιμ-Λιόν (Novasports24HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αναντόλου Έφες (Novasports4HD) 

23:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: Λονζίν Μάστερς – Παρίσι (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

08:30 NCAA College Football, Pac-12 Championship Game (FOX Sports HD)

10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βαλ Τορέν (Eurosport2)

13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Λιντς (Novasports2HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

15:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD) 

16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νιζνι Ταγκίλ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Μπρέντφορντ (Novasports4HD)

18:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Νάπολι (Novasports1HD)

19:00 NCAA College Football Big 12 Championship Game (FOX Sports HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: ΑΕΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD) 

19:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Μπίβερ Κρικ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports4HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Τουλούζ (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD) 

21:30 ΑΛΠΙΚΙ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέικ Λουϊζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Γιουβέντους (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football, AAC Championship Game (FOX Sports HD)

23:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Λονζίν Μάστερς – Παρίσι (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

02:30 NCAA College Football ACC Championship Game (FOX Sports HD)

10:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports2HD)    

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Τζένοα (Novasports1HD)

14:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Σουόνσι (Novasports5HD)

14:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νιζνι Ταγκίλ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Φιορεντίνα (Novasports1HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπρέσια (Novasports4HD)

16:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νιζνι Ταγκίλ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ (Novasports2HD) 

18:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Μπίβερ Κρικ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών, 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Βόλος-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Πάρμα (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

20:00 NFL, 49ers – Saints (FOX Sports HD)

20:00 ΑΛΠΙΚΙ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέικ Λουϊζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Μπίβερ Κρικ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών, 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Βόλος-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Μίλαν (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Chiefs – Patriots (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Seahawks – Rams (FOX Sports HD) 

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τρίτη 10 Δεκεμβρίου

03:15 NFL, Giants – Eagles (FOX Sports HD) 

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Eurocup 9η αγωνιστική: Ρίτας Βίλνιους-Τόφας Μπούρσα (Novasports1HD)

19:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Μπρέσια (Novasports3HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Eurocup: Λιμόζ-Βενέτσια (Novasports2HD)

21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Όλντενμπουργκ (Novasports1HD)

Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball, Brown – St. John’s (FOX Sports HD) 

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Παρτίζαν (Novasports4HD)

20:30 Eurocup: Ουλμ-Μονακό (Novasports3HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)

21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2)

17:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα 13η αγωνιστική: Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφες (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια (Novasports4HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2)

21:00 Super Euroleague Pre Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

24:00 Super Euroleague Post Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου

03:00 NFL, Jets – Ravens (FOX Sports HD) 

12:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μονταφόν, Σνόουμπορντκρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ (Eurosport2)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βαλένθια (Novasports5HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)

21:00 Super Euroleague Pre Game Show Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports4HD)

21:45 EFL Championship 22η αγωνιστική: Τσάρλτον-Χαλ (Novasports2HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Λιλ-Μονπελιέ (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

23:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γουϊστλερ, 1ος Γύρος Γυναικών (Eurosport2)

24:00 Super Euroleague Post Game Show Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

00:40 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γουϊστλερ, 2ος Γύρος Γυναικών (Eurosport2)

06:55 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ Σεπάνγκ (Eurosport2)

03:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)

14:30 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports3HD)

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Μπρέσια-Λέτσε (Novasports2HD)

16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-Άρης (Novasports1HD)

16:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική ΟΦΗ-Άρης (Novasports1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Μαρσέιγ (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Πάρμα (Novasports3HD)

19:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής, Bahrain (Eurosport2)

19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-Άρης (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ρεμς (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Σαμπντόρια (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γουϊστλερ (Eurosport2)

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

00:10 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γουϊστλερ (Eurosport2)

09:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σεπάνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός (Eurosport2)

12:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σεπάνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τορίνο (Novasports2HD)

14:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σεπάνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Φέγενορντ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σασουόλο (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Αταλάντα (Novasports24HD)

16:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Πανιώνιος (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports4HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-ΣΠΑΛ  (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 NFL, Texans – Titans (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ίντερ (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Rams – Cowboys (FOX Sports HD)

Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Vikings – Chargers (FOX Sports HD) 

13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία 18η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Τρουά (Novasports2HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments