Nέα της αγοράς

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Foxsports

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Foxsports
Πλούσιο το ζωντανό πρόγραμμα των αθλητικών καναλιών της Nova.

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗΟλυμπιακός (Novasports2HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΒόλοςΑΕΚ (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος–ΑΕΚ (Novasports3HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΠαναθηναϊκόςΑτρόμητος (Novasports1HD) 18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Γαλατασαράι (Novasports4HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Βόλος–ΑΕΚ (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός–Ατρόμητος (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός–Ατρόμητος (Novasports1HD) 21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ολντενμπουργκ (Novasports5HD) 21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Τόφας Μπούρσα (Novasports3HD) 22:00 Λιγκ Καπ Γαλλίας Ημιτελικός: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 23 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Xavier (FOX Sports HD) 01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 03:30 NCAA College Basketball, Providence – Seton Hall (FOX Sports HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports3HD) 18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 18:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑρηςΞάνθη (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βαλένθια (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης–Ξάνθη (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Super Euroleague Post Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αρης–Ξάνθη (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 NCAA College Basketball, UCLA – Oregon State (FOX Sports HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2) 12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπρέσια-Μίλαν (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports5HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφες (Novasports3HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 11:30 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 21η αγωνιστική: ΑΕΚ–Ολυμπιακός (live streaming) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ομπερτντορφ, Ομάδα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports1HD) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2) 17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports3HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports4HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 23:20 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 NCAA College Basketball, Washington – Colorado (FOX Sports HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ιντερ-Κάλιαρι (Novasports2HD) 14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος–Ατρόμητος (Novasports1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports3HD) 15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2) 16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Σασουόλο (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Λέτσε (Novasports5HD) 17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports3HD) 18:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports2HD) 21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, BIG WHITE (Eurosport2) 22:00 NFL Pro Bowl (FOX Sports HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 27 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Γυναικών (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Τρουά (Novasports1HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Τρίτη 28 Ιανουαρίου

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σλάντμινγκ, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Βραβεία Π.Σ.Α.Π. – 38η Γιορτή του Ποδοσφαιριστή (Novasports1HD) 19:00 Eurocup Top 16 4η αγωνιστική: Τόφας Μπούρσα-Μπανταλόνα HL (Novasports2HD) 21:00 Eurocup: Βενέτσια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports3HD) 21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Νταρουσάφακα (Novasports5HD) 21:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σλάντμινγκ, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός-Επαναληπτικός αγώνας: Αστον Βίλα-Λέστερ (Novasports2HD) 21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 16: Μονακό-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD) 22:00 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Τρέντο (Novasports4HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τετάρτη 29 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Villanova – St. John’s (FOX Sports HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2) 14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2) 14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Eurocup: Γαλατασαράι-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Πο-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2) 21:00 Eurocup: Όλντενμπουργκ-Μπρέσια (Novasports3HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας: Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Ανδόρα (Novasports5HD) 22:05 Γαλλικό Κύπελλο: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Πέμπτη 30 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, DePaul – Seton Hall (FOX Sports HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 03:30 NCAA College Basketball, Marquette – Xavier (FOX Sports HD) 04:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 07:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2) 15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD) 20:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) 21:55 Γαλλικό Κύπελλο: Νις-Λιόν (Novasports24HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) [Σε παράλληλη σύνδεση] 22:15 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)

Παρασκευή 31 Ιανουαρίου

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurposport2) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 19:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφες (Novasports4HD) 21:00 Super Euroleague Pre Game Show Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:15 ΣΤΙΒΟΣ: Καρλσρούη (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Ρεν-Ναντ (Novasports1HD) 21:45 EFL Championship 30η αγωνιστική: Ντέρμπι-Στόουκ (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 Super Euroleague Post Game Show Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

03:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurosport2) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2) 12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2) 13:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 14:30 EFL Championship: Χαλ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports2HD) 16:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 22η αγωνιστική: Σοσό-Λοριάν (Novasports3HD) 17:00 EFL Championship: Λιντς-Γουΐγκαν (Novasports5HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός–Ξάνθη (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Πάρμα (Novasports3HD) 19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός–Ξάνθη (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Φέγενορντ-Έμεν (Novasports4HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν-Τουλούζ (Novasports3HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός–Ξάνθη (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

00:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Διπλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 13:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης–Πανιώνιος (Novasports1HD) 14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης–Πανιώνιος (Novasports1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports24HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης–Πανιώνιος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Τορίνο (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ίντερ (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Λαμία (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD) 21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Νάπολι (Novasports1HD) 21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 23η αγωνιστική: Γκρενόμπλ-Χάβρη (Novasports2HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play