Ελλάδα

Πρόγραμμα τηλεόρασης σήμερα Τρίτη 31 Μαρτίου 2020

Πρόγραμμα τηλεόρασης σήμερα Τρίτη 31 Μαρτίου 2020
Όλο το πρόγραμμα τηλεόρασης για σήμερα Τρίτη 31 Μαρτίου 2020 αναλυτικά.

Πρόγραμμα τηλεόρασης σήμερα Τρίτη 31 Μαρτίου 2020:

ΕΡΤ1

  • 10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
  • 12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
  • 13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
  • 15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
  • 16:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
  • 17:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
  • 18:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
  • 19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
  • 20:40 10
  • 22:00 ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
  • 23:50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
  • 00:10 FARGO  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
  • 01:00 BALLERS  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
  • 02:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
  • 03:10 FARGO  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
  • 04:10 BALLERS  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
  • 05:10 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
  • 05:30 …ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ

ΕΡΤ2

  • 07:00 MOLANG (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
  • 07:20 ΛΟΥΙ
  • 07:30 ΜΟΥΚ
  • 07:50 OLD TOM
  • 08:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
  • 08:35 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
  • 09:00 ΜΙΡΕΤ, Η ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
  • 09:30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
  • 09:35 ΓΙΑΚΑΡΙ – (SEASON 4 & SEASON 5)
  • 10:00 ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
  • 10:35 ΓΙΑΚΑΡΙ – (SEASON 4 & SEASON 5)
  • 11:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
  • 12:00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
  • 12:30 CAROUSEL
  • 13:00 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020)
  • 13:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2020)
  • 14:00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
  • 15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
  • 16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
  • 18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
  • 19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 20:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
  • 21:00 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ
  • 22:00 MR. SELFRIDGE – Α’ ΚΥΚΛΟΣ
  • 23:00 ΠΑΟΥΛΟ ΚΟΕΛΙΟ
  • 00:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ
  • 01:50 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
  • 02:50 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 03:00 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ
  • 04:00 MR. SELFRIDGE – Α’ ΚΥΚΛΟΣ
  • 05:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

MEGA 09:00 Mega Maga 11:20 Εμείς Και Εμείς 11:50 Ντόλτσε Βίτα 13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων 14:00 Η Νταντά 14:30 Μαρία Η Άσχημη 15:20 Singles 16:20 Καιρός Για Αγρότες 16:30 Δελτίο Νοηματικής 16:40 Live News 18:45 Σαββατογεννημένες 19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 20:50 Στο Παρά Πέντε 22:00 Πενήντα Πενήντα 23:00 Έκτακτη Εκπομπή: Η Κρίση Του Κορωνοϊού 01:00 Επιφάνεια 02:00 Είμαστε Στον Αέρα 03:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του 03:40 Μετράω Στιγμές 04:40 Παράλληλοι Δρόμοι 04:50 Η Ώρα Η Καλή 05:50 Κοινωνία Ώρα Μega

ANT1 06:00 Καλημέρα Ελλάδα 10:00 Το Πρωινό 13:00 Ant1 News 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) 15:00 Ρουκ Ζουκ (Ε) 16:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα 16:15 Εγκλήματα (Ε) 17:15 Still Standing (Ε) 18:45 Ant1 News 21:00 Μια Τρελλή, Τρελλή Σαραντάρα 23:00 Άγριες Μέλισσες (Ε) 00:00 Special Report 01:15 Κρίμα Το Μπόι Σου 03:15 Vice – 8ος Κύκλος 04:00 Έρωτας (Ε) 05:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε) 06:00 Καλημέρα Ελλάδα

STAR 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε) 07:30 Shopping Star (Ε) 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος Κύκλος 15:00 Star News 15:50 Shopping Star 17:30 Elif – 3ος Κύκλος 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα 18:40 Τροχός Της Τύχης 19:50 Star News 21:00 MasterChef – 4ος Κύκλος 23:45 Luther – 4ος Κύκλος 01:00 MasterChef – 4ος Κύκλος (Ε) 03:45 Psych – 5ος Κύκλος 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

ALPHA 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης 06:30 Παπιοπεριπέτειες, I (Ducktales, I) 07:30 Φάνσι Νάνσι Κλάνσι, I (Fancy Nancy, I) 08:00 Happy Day Στον Alpha, VII 10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha 12:15 Ειδήσεις 13:00 Ελένη, IX 15:30 Kitchen Lab, II (Ε) 16:30 Μένουμε Alpha 17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα 17:40 Deal, IV 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 20:00 Οι Εξελίξεις Για Τον Κορονοϊό 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε) 21:50 Το Σόι Σου, V (Ε) 22:45 The Rookie, I 23:40 Tully 02:00 Αληθινοί Έρωτες, II (Ε) 03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε) 04:15 Deal, IV (Ε) 05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης 05:30 Divided (Ε) 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

ΣΚΑΙ 06:00 Σήμερα 10:00 Αταίριαστοι 11:55 Newsroom 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων 15:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε) 17:00 Δελτίο Στη Νοηματική 17:10 Εξελίξεις Live 19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων 21:30 8 Λέξεις 22:30 Star Trek: Into Darkness 01:00 Deadly Women 02:00 Ο Τελευταίος Επιζών (The Condemned) 03:45 Happy Traveller (Ε) 04:15 Καλό Μεσημεράκι (Ε) 06:00 Σήμερα

M. 06:00 La Dona (Ε) 07:00 40 Κύματα (Ε) 08:00 Η Αγορά Σήμερα 15:00 La Dona (Ε) 16:00 La Dona 17:00 Άκρως Οικογενειακόν 18:00 40 Κύματα 19:00 Chicago Fire 20:00 Castle 21:00 The Good Doctor 22:00 Suits 23:00 The Night Shift 00:00 Mayday 01:00 Chicago Fire (Ε) 02:00 The Good Doctor (Ε) 03:00 The Night Shift (Ε) 03:45 Mayday (Ε) 05:15 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) 06:00 La Dona (Ε)

OPEN TV 09:50 Ευτυχείτε 13:00 Open News 14:00 Μεσημέρι Yes 15:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης 15:45 Ο Κατεργάρης 17:45 Open News Στη Νοηματική 18:00 Open Ελλάδα 19:30 Open News 21:00 Δίδυμοι Πύργοι (World Trade Center) 23:45 In Time 02:00 Criminal Minds – 5ος Κύκλος 03:00 Το Τέλειο Χτύπημα (The Best Offer) 05:30 Ώρα Ελλάδος

ΕΡΤ3 06:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ) 06:30 ΑΓΡΟWEEK 07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ  (Θ’ ΚΥΚΛΟΣ) 08:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ 09:00 BALKAN EXPRESS 10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ 12:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ  (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) 13:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) 14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ 15:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ) 15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ  (Θ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) 16:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ 17:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΚΑΙΡΟΣ 17:20 ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ 19:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ 20:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ  (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) 21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) 22:00 Η ΑΠΟΥΣΙΑ 23:00 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ 00:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ 01:10 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ  (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) 02:10 Η ΑΠΟΥΣΙΑ 03:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ 05:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ 06:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ  (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)

nickelodeon 06:00 Με Λένε Φράνκη 06:30 Bubble Guppies 07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης 07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης 08:00 Blues Clues & You 08:30 Team Umizoomi 09:00 Corn Kαι Peg 09:30 Ράστυ Ρίβετς 10:00 Ο Κόσμος Της Ρόσι 10:30 Σίμερ & Σάιν 11:00 Paw Patrol 11:30 Butterbean’s Cafe 12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης 12:30 44 Γάτες 13:00 Jurassic World 13:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου 14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του 14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης 15:00 Lego Friends Girls On A Mission 15:30 Winx 16:00 Fan Boy And Chum Chum 16:30 Kung Fu Panda 17:00 Paw Patrol 17:30 Abby Hatcher 18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου 18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης 19:00 Top Wing 19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του 20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου 20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει 21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu 21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος 22:00 The Loud House 22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty 23:00 Dragon Ball 23:30 Zoey 00:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ 00:30 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ 00:50 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν 01:40 Χένρι Ο Επικίνδυνος 02:05 Χένρι Ο Επικίνδυνος 02:25 Game Shakers 03:05 Χένρι Ο Επικίνδυνος 03:25 Game Shakers 03:45 Game Shakers 04:15 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς 04:35 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς 05:00 The Troop 05:25 The Troop 05:50 True Jackson

ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 09:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ 10:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ 11:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 12:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ 13:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 13:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 14:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ 15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ 16:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ 17:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ 18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ 19:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ 19:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ 20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 21:00 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ 21:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ 22:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ 23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ 00:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ 01:00 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ (E) 02:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E) 03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments