Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport [5-18 Ιανουαρίου]

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport [5-18 Ιανουαρίου]
Όλη η δράση ζωντανά στα κανάλια novasports.

Τρίτη 5 Ιανουαρίου

20:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports2HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 18η αγωνιστική (Novasports3HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports1HD)

Τετάρτη 6 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μπενεβέντο (Novasports2HD) 14:30 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports24HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Αταλάντα-Πάρμα, Μπολόνια-Ουντινέζε, Κροτόνε-Ρόμα, Σασουόλο-Τζένοα, Τορίνο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ίντερ (Novasports5HD) 16:45 Pre Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σπέτσια (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Ναντ – Ρεν (Novasports3HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Γιουβέντους (Novasports2HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports4HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Μαρσέιγ – Μονπελιέ (Novasports3HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports5HD)

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

16:45 Pre Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports3HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports5HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Παρασκευή 8 Ιανουαρίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Χίμκι (Novasports4HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 9 Ιανουαρίου

04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αγιος Αντώνιος | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD) 13:45 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD) 13:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Eurosport2HD) 14:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Αταλάντα (Novasports2HD) 16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τίτιζεε Νόισταντ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 142 Aνδρών (Eurosport1HD) 18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 18:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Κράισχμπεργκ | Μπιγκ Ερ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μπολόνια (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Παναιτωλικός-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD)

Κυριακή 10 Ιανουαρίου

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αγιος Αντώνιος | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD) 12:25 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport1HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ίντερ (Novasports2HD) 13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | 10χλμ μαζική εκκίνηση (Γ) τελικός (Eurosport1HD) 14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports1HD) 15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Μεικτή Σκυταλοδρομία (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Λάτσιο (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Νάπολι (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κροτόνε (Novasports24HD) 16:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | 10χλμ. (Ελεύθερη τεχνική) Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τίτιζεε Νόισταντ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 142 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κάλιαρι (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός-ΑΕΛ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σασουόλο (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD)

Δευτέρα 11 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 16:45 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2HD) 19:00 Pre Game Show Λαμία-ΑΕΚ (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΑΕΚ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: 17η αγωνιστική Σπέτσια – Σαμπντόρια (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 19η αγωνιστική Καέν – Τουλούζ (Novasports3HD)

Τρίτη 12 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 18:30 Eurocup Top16 1η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Μπουλόν (Novasports5HD) 18:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Φλαχάου | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport2HD) 19:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: Χίμκι-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports4HD) 20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD) 20:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπάντγκαστάιν | Παράλληλο σλάλομ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Φλαχάου | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport2HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια (Novasports2HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3HD) 22:00 Eurocup Top16: Γκραν Κανάρια-Μόρναρ (Novasports4HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

Τετάρτη 13 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1HD) 16:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) 19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ προκριματικός γύρος: Αίγυπτος-Χιλή (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 19:30 Eurocup Top16: Βίρτους Μπολόνια-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports5HD) 19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άλκμααρ (Novasports24HD) 20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD) HL 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (as live 00:00 Novasports4HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Χολστάιν Κίελ-Μπάγερν (Novasports5HD) 22:00 Ισπανικό Super Cup Α’ Ημιτελικός: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD) 22:00 Γαλλικό Super Cup: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)

Πέμπτη 14 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport2HD) 15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1HD) 16:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport2HD) 18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD) 19:30 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Χίμκι (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD) 21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Άγιαξ (Novasports24HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Νορβηγία-Γαλλία (Novasports4HD) 22:00 Ισπανικό Super Cup Β’ Ημιτελικός: Ρεάλ Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

Παρασκευή 15 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 1η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 1η ημέρα (Eurospor2HD) 10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | HS 104 (Eurosport1HD) 13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport1HD) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD) 18:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport1HD) 21:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Δανία-Μπαχρέιν (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports2HD) 21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (Novasports24ΗD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD) 23:30 Super Euroleague, Γ’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 16 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 2η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 2η ημέρα (Eurospor2HD) 10:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μονταφόν | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD) 10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | Μικρός λόφος 104 (Ομαδικό) (Eurosport1HD) 11:45 ΛΟΥΤΖ Ομπερχοφ | Β’ γύρος Μονό Ανδρών (Eurosport2HD) 11:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 24η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD) 15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Ημιτελικός (Eurosport2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία 20η αγωνιστική: Τουλούζ-Γκρενόμπλ (Novasports3HD) 16:00 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Γουότφορντ-Χάντερσφιλντ (Novasports5HD) 17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Τελικός γύρος HS 140 Ομαδικό Ανδρών (Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Νιμ (Novasports24HD) 18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Γιάροσλαβλ | Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Εurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σπέτσια (Novasports3HD) 19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Ρωσία-Σλοβενία (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Ημιτελικός (Eurosport1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Χιλή-Σουηδία (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ουντινέζε (Novasports1HD) 21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (Novasports2ΗD) 21:45 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

Κυριακή 17 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 3η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 3η ημέρα (Eurospor2HD) 10:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 11:00 ΛΟΥΤΖ Ομπερχοφ | Α’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD) 11:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 12:25 ΛΟΥΤΖ Ομπερχοφ | Β’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD) 13:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 13:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport2HD) 14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Ρεν (Novasports3HD) 14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Tελικός (Eurosport2HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 15:45 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Πάρμα (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Μπενεβέντο (Novasports24HD) 16:45 Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Τελικός γύρος HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Λαμία (Novasports3HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φέγενορντ (Novasports4HD) 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Γιάροσλαβλ | Ομαδικό Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Eurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports5HD) 19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (Novasports24HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Tελικός (Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Πολωνία-Ισπανία (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD) 22:00 Ισπανικό Super Cup Τελικός (Novasports3HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μετς (Novasports5HD)

Δευτέρα 18 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 4η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 4η ημέρα (Eurospor2HD) 16:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Τσεχία-Χιλή (Novasports4HD) 19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD) 19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Πορτογαλία-Αλγερία (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Ισλανδία-Μαρόκο (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μίλαν (Novasports2HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments