Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport [3-15 Φεβρουαρίου]

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport [3-15 Φεβρουαρίου]
Η δράση βρίσκεται στα κανάλια Novasports.

Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου

01:00 ATP Cup 2η ημέρα: Γερμανία-Καναδάς (Novasports1HD) 

01:00 ATP Cup 2η ημέρα: Ιταλία-Γαλλία (Novasports2HD)

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD)

08:30 ATP Cup 2η ημέρα: Ελλάδα-Αυστραλία (Novasports1HD) 

08:30 ATP Cup 2η ημέρα: Ρωσία-Ιαπωνία (Novasports2HD) 

10:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD)

12:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

18:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Μόρναρ (Novasports3HD)

19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Βόλφσμπουργκ-Σάλκε (Novasportsextra1HD) 

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Μπορντό-Λιλ (Novasports4HD)

21:00 Eurocup: Ανδόρα-Γκραν Κανάρια (Novasports3HD) 

21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports5HD)

21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Νιμ (Novasports1HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Λιόν (Novasports4HD) 

22:15 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32: Λιέγη-Άντερλεχτ (Novasports24HD) 

Πέμπτη 4 Φεβρουαρίου

01:00 ΑTP Cup 3η ημέρα: Σερβία-Γερμανία (Novasports1HD) 

01:00 ATP Cup 3η ημέρα: Αυστρία-Γαλλία (Novasports2HD)

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD)

08:30 ATP Cup 3η ημέρα: Ισπανία-Ελλάδα – Γύρω στις 10:30 (2ος αγώνας μονού) Ραφαέλ Ναδάλ-Στέφανος Τσιτσιπάς (Novasports1HD) 

08:30 ATP Cup 3η ημέρα: Αργεντινή-Ιαπωνία (Novasports2HD) 

10:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

20:00 Ευρωλίγκα 24η αγωνιστική: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφές (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD)

24:00 Super Euroleague (Novasports1HD) 

Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Προημιτελικά Απλού (Eurosport1HD)

08:30 ATP Cup: Ημιτελικός (Novasports1HD) 

08:30 ATP Cup: Ημιτελικός (Novasports2HD) 

10:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Προημιτελικά Απλού (Eurosport1HD)

12:00 TP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Προημιτελικά Απλού (Eurosport2HD)

12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

18:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1HD)

19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ίντερ (Novasportsextra1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια (Novasports1HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD)

22:15 EFL Championship 28η αγωνιστική: Σουόνσι-Νόριτς (Novasports3HD) 

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD) 

Σάββατο 6 Φεβρουαρίου

04:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Ημιτελικά Απλού (Eurosport2HD)

06:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Ημιτελικά Απλού (Eurosport1HD)

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Ημιτελικά Απλού (Eurosport1HD)

08:30 ATP Cup: Τελικός – Ο αγώνας διπλού θα πραγματοποιηθεί μόνο αν δεν έχει κριθεί ο νικητής από τους δύο αγώνες μονού (Novasports1HD) 

10:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Ημιτελικά Απλού (Eurosport1HD)

10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | Μεγάλος λόφος 140 (Eurosport2HD)

11:00 ΛΟΥΤΖ Σεντ Μόριτζ | Β’ γύρος Διπλό (Eurosport1HD)

11:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1HD)

12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ουλρίσεχαμ | Σπριντ (Ελεύθερη) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουότφορντ (Novasports5HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

15:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο Σπέτσια (Novasports3HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Παρί FC (Novasports4HD)

17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Ντέρμπι (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΑΕΛ (Novasports1HD) 

17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasportsextra1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ρόμα (Novasports3HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική Μπέβερεν-Κλαμπ Μπριζ (Novasports24HD)

19:45 ΣΤΙΒΟΣ: Περκέ Ελίτ Τουρ Ρουέν (Eurosport2HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Λιόν-Στρασβούργο (Novasports4HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports2HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Νάπολι (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ρεν (Novasports3HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD)

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου

10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | Μεγάλος λόφος 140 (Eurosport1HD)

11:00 ΛΟΥΤΖ Σεντ Μόριτζ | Α’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD)

12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1HD)

12:25 ΛΟΥΤΖ Σεντ Μόριτζ | Β’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports4HD) 

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

13:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ουλρίσεχαμ | Σπριντ (Ομ.) (Α,Γ) (Eurosport1HD)

14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 

15:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Φέγενορντ (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κροτόνε (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ελλάς Βερόνα (Novasportsextra1HD)

16:45 Pre Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD) 

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 

17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports4HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική Γκενκ – Άντερλεχτ (Novasports5HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD) 

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Λιλ (Novasportsextra1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Κάλιαρι (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD)

23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, Προημιτελικά (Eurosport2HD)

24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, Ημιτελικός (Eurosport2HD)

Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, Τελικός (Eurosport2HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Υπερ-γιγαντιαία κατάβαση – Τεχνική κατάβαση Σύνθετο (Γυναικών) (Eurosport2HD)

15:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση σύνθετου γυναικών (Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

Τρίτη 9 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

13:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2HD)

15:30 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

19:45 Τουρκικό Κύπελλο Προημιτελικός: Φενέρμπαχτσε-Μπασακσεχίρ (Novasports1HD)

Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Υπερ-γιγαντιαία κατάβαση – Σύνθετο (Ανδρών) (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport2HD)

19:45 Τουρκικό Κύπελλο Προημιτελικός: Γαλατασαράι-Αλάνιασπορ (Novasports1HD) 

15:45 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport1HD)

21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 16 (Novasports2HD) 

Πέμπτη 11 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 2ος Γύρος (Eurosport2HD)

21:45 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 16 (Novasports1HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πεμπλ Μπιτς Προ (Eurosport2HD)

Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

15:30 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1HD)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Μπολόνια-Μπενεβέντο (Novasports2HD) 

21:45 EFL Championship 29η αγωνιστική: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Πρέστον (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports1HD) 

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πεμπλ Μπιτς Προ (Eurosport2HD)

Σάββατο 13 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)

13:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ίντρε | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)

14:30 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπόρνμουθ (Novasports2HD) 

15:30 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Τζένοα (Novasports1HD)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Λούτον (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports2HD) 

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports3HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος (Novasports1HD) 

19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντεν Χάαγκ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Μίλαν (Novasports1HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports2HD)

22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Άγιαξ (Novasports3HD) 

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πεμπλ Μπιτς Προ (Eurosport2HD)

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

11:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ουντινέζε (Novasports2HD)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport2HD)

14:30 Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική (Novasports24HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Αταλάντα (Novasports4HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Φιορεντίνα (Novasportsextra1HD)

16:20 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κλασικός Αλμερίας | Άνδρες (Eurosport2HD)

16:45 Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 

17:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Βόλος (Novasports3HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Σασουόλο (Novasports4HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική (Novasports5HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λάτσιο (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports3HD) 

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πεμπλ Μπιτς Προ (Eurosport2HD)

Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport2HD)

12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

19:00 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Πάρμα (Novasports2HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 25η αγωνιστική: Τουλούζ-Αζαξιό (Novasports3HD) 

*ATP Cup: Κάθε αναμέτρηση αποτελείται από τρεις αγώνες (δύο αγώνες μονού και έναν διπλού ανδρών)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments