Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport 19 Φεβρουαρίου – 1 Μαρτίου

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport 19 Φεβρουαρίου – 1 Μαρτίου
Novasports & Eurosport: Οι ημερομηνίες για τις Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις.

Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου

07:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός Διπλού (Γυναικών) (Eurosport1HD)

10:25 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικά Απλού Ανδρών (Eurosport1HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2HD)

12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ράιτεραλμ | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας Προημιτελικά (Eurosport2HD)

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας Προημιτελικά (Eurosport1HD)

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Σπέτσια (Novasports3HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας Προημιτελικά (Eurosport1HD)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τζένεσις Ινβιτέισιοναλ (Eurosport2HD)

21:45 EFL Championship 31η αγωνιστική: Γουότφορντ-Ντέρμπι (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Κάλιαρι-Τορίνο (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική Μπρεστ – Λιόν (Novasportsextra1HD)

24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Φεβρουαρίου

10:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός Απλού (Γυναικών) (Eurosport1HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport2HD)

12:45 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2HD)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν – Ρεμς (Novasports3HD)

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Άλπεων-Μαριτίμ | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)

15:50 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μπάρνσλεϊ (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Ατρόμητος-ΑΕΛ (Novasports1HD)

17:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Νόβε Μέστο | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Ναντ – Μαρσέιγ (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας Ημιτελικός (Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μπολόνια (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική (Novasports3HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τζένεσις Ινβιτέισιοναλ (Eurosport2HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός – Διπλού (Ανδρών) (Eurosport1HD)

10:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός Απλού (Ανδρών) (Eurosport1HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Τβέντε-Φέγενορντ (Novasports4HD)

13:20 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports5HD)

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports1HD)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 27 αγωνιστική Άντερλεχτ – Κορτραϊκ (Novasportsextra1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports3HD)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Άλπεων-Μαριτίμ | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)

15:50 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports4HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Νάπολι (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας Tελικός (Eurosport1HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports5HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Ρόμα (Novasports2HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα Αντβέρπ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό (Novasports3HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τζένεσις Ινβιτέισιοναλ (Eurosport2HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

19:00 Pre Game Show Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κροτόνε (Novasports2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 26η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Καέν (Novasports3HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα Κλαμπ Μπριζ – Λέουβεν (Novasports4HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 23 Φεβρουαρίου

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

20:00 Ευρωλίγκα 24η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ζάλγκιρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:45 EFL Championship 32η αγωνιστική: Ρόδεραμ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (εξ αναβολής) ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD)

18:30 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ TOUR (ΚΛΕΙΣΤΟ) Βελιγράδι (Eurosport1HD)

18:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Προκριματικά – Μικρού λόφου 106 (Γυναικών) (Eurosport2HD)

19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Χρόνινγκεν-Φέγενορντ (Novasports2HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Προημιτελικά (Eurosport1HD)

21:45 EFL Championship: Πρέστον-ΚΠΡ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 5ο ετάπ Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Προημιτελικά (Eurosport1HD)

16:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | Σπριντ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport1HD)

17:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός γύρος – Μικρός λόφος 106 (Γυναικών) (Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Βαλένθια (Novasports1HD)

20:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Προημιτελικά (Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Χίμκι (Novasports4HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου

12:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)

13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1HD)

13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Προημιτελικά (Eurosport1HD)

16:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 10χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport2HD)

18:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | HS 106 Ομαδικό Γυναικών (Eurosport1HD)

19:00 Φόρμουλα E: Ντιρίγια (Eurosport2HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)

20:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Ημιτελικός (Eurosport2HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1HD)

21:45 EFL Championship 33η αγωνιστική: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Τορίνο-Σασουόλο (Novasportsextra1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Ρεν-Νις  (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν (Novasports3HD)

22:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Ημιτελικός (Eurosport1HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Φεβρουαρίου

09:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Μπακουριάνι | Σκι Κρος (Ανδρών/Γυναικών) (Eurosport2HD)

10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Άλμα Γυναικών από κανονικό λόφο (Eurosport2HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 7ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)

13:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μετς (Novasports4HD)

14:30 EFL Championship: Μπόρνμουθ-Γουότφορντ (Novasports1HD)

15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | Σκίαθλο Ανδρών (Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Νιούβσμπλαντ | Ανδρες (Eurosport2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Πάρμα (Novasports2HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα B’ Κατηγορία 27η αγωνιστική: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD)

16:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 5χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Κάρντιφ (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ (Novasports1HD)

17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports3HD)

19:00 Φόρμουλα E: Ντιρίγια (Eurosport2HD)

19:15 ΣΤΙΒΟΣ: Περκέ Ελίτ Τουρ Ολ Σταρ (Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βαρέζε (Novasports4HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Ημιτελικός (Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πουέρτο Ρίκο Όπεν (Eurosport2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου

09:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Μπακουριάνι | Σκι Κρος (Ομαδικό Ανδρών/Γυναικών) (Eurosport2HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Μικρός λόφος 106 (Ομαδικό Ανδρών) (Eurosport2HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports3HD)

13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | Σπριντ (Ομ.) (Α,Γ) (Eurosport2HD)

14:00 EFL Championship: Γουίκομπ-Νόριτς (Novasports4HD)

14:30 Pre Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports1HD)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Άντερλεχτ (Novasports24HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ατρόμητος (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άγιαξ (Novasports5HD)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ | Ανδρες (Eurosport2HD)

15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 4Χ5 χλμ. Ομαδικό (Άνδρες) (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τζένοα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Φιορεντίνα (Novasportsextra1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Κάλιαρι (Novasports24HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Φέγενορντ (Novasports5HD)

18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπενεβέντο (Novasportsextra1HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ (Novasports24HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)

19:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | HS 106 Μικτό Ομαδικό (Eurosport1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Tελικός (Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πουέρτο Ρίκο Όπεν (Eurosport2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μίλαν (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Μαρτίου

 10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

14:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ρόγκλα | Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)

16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

19:00 Pre Game Show Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments