Nέα της αγοράς

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [16 – 22 Μαρτίου]

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [16 – 22 Μαρτίου]
Novasports πρόγραμμα: Η δράση είναι στις αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports.
Novasports πρόγραμμα: Η δράση είναι στις αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports.

Αυτό είναι το πρόγραμμα για τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports, Eurosport για το διάστημα 16 με 22 Μαρτίου.

Τρίτη 16 Μαρτίου

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο | 7ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)

17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ασπεν | Μπιγκ Ερ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport1HD)

19:30 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)

19:45 Τουρκικό Κύπελλο Ημιτελικός: Μπεσίκτας – Μπασάκσεχιρ (Novasports2HD)

21:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ασπεν | Μπιγκ Ερ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport1HD)

21:45 EFL Championship 37η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Σουόνσι (Novasports1HD)

Τετάρτη 17 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική εξ’ αναβολής: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports1HD)

16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Νόκερε Κορς | Ανδρες (Eurosport1HD)

18:45 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 16: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports3HD)

19:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική εξ’ αναβολής: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD)

19:45 Τουρκικό Κύπελλο Ημιτελικός: Αντάλιασπορ-Αλάνιασπορ (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD)

Πέμπτη 18 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 30η αγωνιστική: Ζενίτ-Μπασκόνια (Novasports3HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports1HD)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Honda Classic (Eurosport2HD)

20:30 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)

23:30 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD) Nova

Παρασκευή 19 Μαρτίου

12:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Παράλληλο σλάλομ (Ομαδικό) (Eurosport2HD)

13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1HD)

14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μπρέντεν Κοκσάιντε Κλάσικ | Ανδρες (Eurosport2HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Βαλένθια (Novasports2HD)

20:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports1HD)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Honda Classic (Eurosport2HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Πάρμα-Τζένοα (Novasports4HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Γκενκ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports24HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Νις-Μαρσέιγ (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 20 Μαρτίου

09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Σκόνακ | Μικρός λόφος 100 (Eurosport2HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

12:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport2HD)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Ρεν (Novasports4HD)

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport2HD)

14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)

15:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜΙΛΑΝΟ ΣΑΝ ΡΕΜΟ | Ανδρες (Eurosport1HD)

15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Σκόνακ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Μπολόνια (Novasports2HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 30η αγωνιστική: Αμιάν-Τρουά (Novasportsextra1HD)

16:15 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport2HD)

17:00 EFL Championship: Γουότφορντ-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports3HD)

17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports5HD)

17:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ασπεν | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Νιμ (Novasports4HD)

18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ασπεν | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Κάλιαρι (Novasports5HD)

19:30 EFL Championship: Σουόνσι-Κάρντιφ (Novasports1HD)

20:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ασπεν | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport1HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Φέγενορντ-Έμεν (Novasports3HD)

21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 23η αγωνιστική: Πέζαρο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4HD)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Honda Classic (Eurosport2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σασουόλο (Novasports1HD)

Κυριακή 21 Μαρτίου

09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

10:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπερχτεσγκάντεν | Παράλληλο σλάλομ (Ομαδικό) (Eurosport2HD)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Τεχνική Κατάβαση Αν (Eurosport1HD)

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Σκόνακ | Μικρός λόφος 100 (Eurosport2HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Αταλάντα (Novasports2HD)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1HD)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Αντβέρπ (Novasports3HD)

14:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 1η αγωνιστική (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τροφέο Αλφρέντο Μπίντα | Γυναίκες (Eurosport2HD)

15:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Σκόνακ | Ατομικό Γκούντερσεν (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπενεβέντο (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Λάτσιο (Novasportsextra1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports24HD)

16:25 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 1η αγωνιστική (Novasports2HD)

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ασπεν | Χάφπαϊπ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μίλαν (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 1η αγωνιστική (Novasports1HD)

20:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ασπεν | Χάφπαϊπ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport1HD)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Honda Classic (Eurosport2HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ντεν Χάαγκ (Novasports5HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Νάπολι (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Πρίντεζι-Σάσαρι (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

Δευτέρα 22 Μαρτίου

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments