Nέα της αγοράς

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [1 – 8 Μαρτίου]

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [1 – 8 Μαρτίου]
Novasports πρόγραμμα: Η δράση είναι στις αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports.

Αυτό είναι το πρόγραμμα για τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports, Eurosport για το διάστημα 1 – 8 Μαρτίου.

Δευτέρα 1 Μαρτίου

10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

14:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ρόγκλα | Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)

16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)

19:00 Pre Game Show Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

Τρίτη 2 Μαρτίου

11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

11:50 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Σπριντ Γυναικών (Eurosport2HD)

14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 10 χλμ. Ελεύθερο Γυναικών (Eurosport2HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Σάμιν | Γυναίκες (Eurosport1HD)

15:30 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Σπριντ Ανδρών (Eurosport2HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Σάμιν | Ανδρες (Eurosport1HD)

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Προκριματικός Μεγάλος λόφος 137 (Γυναικών) (Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 27η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βαλένθια (Novasports5HD)

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Λάτσιο-Τορίνο (Novasportsextra1HD)

19:30 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Ρέγκενσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports24HD)

20:00 Super Euroleague, Α’ Mέρος (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βιλερμπάν (Novasports4HD)

20:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

21:45 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ (Novasports2HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σπέτσια (Novasportsextra1HD)

22:00 EFL Championship 34η αγωνιστική: Ρέντινγκ-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports5HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

Τετάρτη 3 Μαρτίου

11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

11:50 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD)

14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 15 χλμ. Ελεύθερο Ανδρών (Eurosport1HD)

15:55 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1HD)

18:00 Eurocup Top 16 5η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Ανδόρα (Novasports4HD)

18:05 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός γύρος – Μεγάλος λόφος 137 (Γυναικών) (Eurosport1HD)

19:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)

19:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Νάπολι (Novasports1HD)

19:30 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: ‘Εσσεν-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Λιόν-Ρεν (Novasportsextra1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)

21:45 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα Λεπτό προς Λεπτό: Κάλιαρι-Μπολόνια, Αταλάντα-Κροτόνε, Τζένοα-Σαμπντόρια, Μπενεβέντο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ρόμα (Novasports24HD)

22:00 Super Euroleague, Β΄μέρος (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasportsextra1HD)

Πέμπτη 4 Μαρτίου

08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπακουριάνι | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)

11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Μεγάλος λόφος 137 (Ανδρών) (Eurosport1HD)

13:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4×5χλμ. Γυναικών (Eurosport1HD)

16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 10χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1HD)

17:00 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1HD)

18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Μεγάλος Λόφος 137 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

20:30 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βαλένθια (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports3HD)

21:45 Βελγικό Κύπελλο Προημιτελικός: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4HD)

23:30 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)

Παρασκευή 5 Μαρτίου

08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπακουριάνι | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)

10:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

12:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4Χ10χλμ. Ανδρών Τελικός (Eurosport1HD)

16:05 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD)

17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός γύρος – Μεγάλος λόφος 137 (Ανδρών) (Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)

19:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)

20:00 Super Euroleague, Α΄μέρος (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)

21:45 EFL Championship 35η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Κάρντιφ (Novasports5HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Σαρλερουά-Σιντ Τρούιντεν (Novasportsextra1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 6 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Ομαδικό Ανδρών HS 137 (Eurosport2HD)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

12:00 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Γυναικών (Eurosport2HD)

13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 30χλμ. Κλασικού Γυναικών (Eurosport2HD)

13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε | Γυναίκες (Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Γουότφορντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)

14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε | Άνδρες (Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports2HD)

15:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ρόγκλα | Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Σπέτσια-Μπενεβέντο (Novasports3HD)

16:20 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Ανδρών (Eurosport2HD)

17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φένλο (Novasports4HD)

17:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Ομαδικό Ανδρών HS 137 (Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

19:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)

21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports2HD)

21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Γιουβέντους-Λάτσιο (Novasports1HD)

Κυριακή 7 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

12:50 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport2HD)

13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χρόνινγκεν (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasportsextra1HD)

13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 50χλμ. Κλασικής Τεχνικής Ανδρών (Eurosport2HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μονσέρ | Ανδρες (Eurosport1HD)

14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Μίλαν (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Πάρμα (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Τορίνο (Novasportsextra1HD)

16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

16:35 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport2HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports1HD)

17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Ζούλτε Βάρεγκεμ (Novasports24HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Βόλος (Novasports2HD)

18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)

18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν Ημιτελικός (Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κάλιαρι (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν Τελικός (Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports1HD)

21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπολόνια (Novasports2HD)

Δευτέρα 8 Μαρτίου

10:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Μόγκουλς (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports2HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments