Nέα της αγοράς

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD
NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου - Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου).

NOVA: Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB (FOX Sports HD) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

03:00 MLB, Indians – Angels (FOX Sports HD) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 21:00 MLB, Yankees – Tigers (FOX Sports HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Buccaneers – Panthers (FOX Sports HD) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP QUEBEC (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Αμιάν – Λιόν (Novasports1HD) 21:45 EFL Championship 7η αγωνιστική: Ντέρμπι-Κάρντιφ (Novasports2HD)

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB, Twins – Indians (FOX Sports HD) 05:00 MLB, Rays – Angels (FOX Sports HD) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 10:25 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD) 13:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD) 13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 3η αγωνιστική ΦιορεντίναΓιουβέντους (Novasports2HD) 16:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD) 17:00 EFL Championship: Χαλ-Γουίγκαν (Novasports3HD) 18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Προμηθέας Πάτρας-ΦΜΠ Βελιγραδίου (Novasports4HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports1HD) 18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημαQ Νάπολι – Σαμπντόρια (Novasports2HD) 19:00 NCAA College Football, Penn State – Pittsburgh (FOX Sports HD) 19:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Σαν Τροπέ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports3HD) 20:00 Μπρέικ Ντανς: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βουδαπέστη(Eurosport2) 20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD) 20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD) 21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ – Ουντινέζε (Novasports2HD) 21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 23:00 NCAA College Football, Iowa State – Iowa (FOX Sports HD) 23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

02:30 MLB, Twins – Indians (FOX Sports HD) 08:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport2) 08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 09:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD) 09:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα – Αταλάντα (Novasports1HD) 14:00 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports2HD) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports4HD) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Η πρόκληση της Μαδρίτης στον Γύρο της Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ – Λάτσιο (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα – Κάλιαρι (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια – Μπολόνια (Novasports3HD) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα Χάκεν-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD) 18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Μικρός Τελικός (Novasports4HD) 18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Τουλούζ (Novasports1HD) 18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚΛαμία (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα – Σασουόλο (Novasports5HD) 19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ–Λαμία (Novasports2HD) 19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports3HD) 19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, Βουδαπέστη, Τελικοί (Eurosport2) 20:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Άρης–Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Τελικός (Novasports4HD) 20:00 NFL, Vikings – Packers (FOX Sports HD) 21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ–Λαμία (Novasports2HD) 21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης–Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP MONTREAL (Eurosport2) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα – Μίλαν (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό – Μαρσέιγ (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Saints – Rams (FOX Sports HD) 23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Άρης–Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Eagles – Falcons (FOX Sports HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο – Λέτσε (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 6η αγωνιστική: Λανς-Σατορού (Novasports2HD) 23:00 MLB, Orioles – Tigers (FOX Sports HD)

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

03:15 NFL, Jets – Browns (FOX Sports HD)

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

10:30 ΚΑΝΟ: Σούπερ Καπ, Σαγκάη Σπριντ (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γκραν Πρι Βαλλωνίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GIRO DELLA TOSCANA (Eurosport2) 20:00 MLB, Nationals – Cardinals (FOX Sports HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: COPPA SABATINI (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 MLB, Phillies – Braves (FOX Sports HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 MLB, Padres – Brewers (FOX Sports HD)

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Titans – Jaguars (FOX Sports HD) 13:00 NRL Semi Final (FOX Sports HD) 13:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 MLB, Cardinals – Cubs (FOX Sports HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ναντ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Κάλιαρι-Τζένοα (Novasports2HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου

13:00 NRL Semi Final (FOX Sports HD) 13:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 8η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports1HD) 15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: 24 ώρες Μπολ ντ’Ορ (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μπρέσια (Novasports2HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRIMUS CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: (Novasports1HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους–Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: (Novasports2HD) 19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 MLB, Blue Jays – Yankees (FOX Sports HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Τουλούζ (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:00 MLB, Mets – Reds (FOX Sports HD)

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου

07:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: 24 ώρες Μπολ ντ’Ορ (Eurosport2) 10:00 NCAA College Football Final (FOX Sports HD) 12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) 14:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: (Novasports1HD) TOP 15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άγιαξ (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Νάπολι (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ρόμα (Novasports4HD) 16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Χάμαρμπι-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports24HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport2) 17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: (Novasports1HD) 20:00 NFL Regular Season (FOX Sports HD) 21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD) HL 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL Regular Season (FOX Sports HD)

Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Rams – Browns (FOX Sports HD) 09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 8η αγωνιστική: Λοριάν-Ροντέ (Novasports1HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης