Nέα της αγοράς

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Νovasports & Eurosport

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Νovasports & Eurosport
Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Νovasports & Eurosport από 29 Ιανουαρίου έως και 8 Φεβρουαρίου.

Παρασκευή 29 Ιανουαρίου

12:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 15 χλμ. Ελεύθερο Ανδρών (Eurosport1HD) 13:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Σπριντ Ανδρών (Eurosport1HD) 13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 10 χλμ. Ελεύθερο Γυναικών (Eurosport2HD) 14:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Σπριντ Διπλά (Eurosport1HD) 15:25 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Σπριντ Γυναικών (Eurosport1HD) 15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Προημιτελικά (Eurosport2HD) 16:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Μεγάλος Λόφος 145 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD) 18:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Ημιτελικός Γαλλία – Σουηδία (Novasports4HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) 20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Προημιτελικά (Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Ημιτελικός Ισπανία – Δανία (NovasportsExtra1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Τορίνο-Φιορεντίνα (Novasports24HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD) _____________________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Ιανουαρίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 10:20 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Α’ γύρος Διπλό (Eurosport2HD) 11:25 ΔΙΑΘΛΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΤΟΥΖΝΙΚΙ ΖΝΤΡΟ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport2HD) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD) 12:10 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Β’ γύρος Διπλό (Eurosport2HD) 12:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Φέλντμπεργκ | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD) 13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | Μικρός λόφος 109 (Eurosport2HD) 14:30 EFL Championship 27η αγωνιστική: Νόριτς-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD) 14:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΑΕΛ-Βόλος (Novasports2HD) 15:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1HD) 15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Ημιτελικός (Eurosport2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Μίλαν (Novasports3HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Τρουά-Οσέρ (Novasports4HD) 16:45 Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD) 17:00 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Στόουκ (Novasports5HD) 17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Τελικός γύρος – 1η ημέρα. HS 145 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD) 18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λανς (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Γιουβέντους (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD) 20:55 Μάστερς Γερμανίας Ημιτελικός (Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπενεβέντο (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports3HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD) _____________________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Ιανουαρίου

08:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Α’ γύρος – Απλό (Eurosport2HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α’ γύρος – Απλό (Eurosport2HD) 10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Ουντινέζε (Novasports2HD) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD) 12:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α’ γύρος – Απλό (Eurosport2HD) 13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:00 ΔΙΑΘΛΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΤΟΥΖΝΙΚΙ ΖΝΤΡΟ | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport2HD) 14:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1HD) 14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική Κλαμπ Μπριζ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports24HD) 14:30 Pre Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports1HD) 15:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Θέσεις 3-4 (Novasports3HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD) 15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Τελικός (Eurosport2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λάτσιο (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Τζένοα (Novasports24HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σασουόλο (NovasportsExtra1HD) 16:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | Ατομικό Γκούντερσεν (Eurosport1HD) 16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 145 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (Novasports3HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports5HD) 18:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Τελικός (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Πάρμα (NovasportsExtra1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Τελικός (Eurosport2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μονακό (Novasports3HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD) _____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου

10:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α’ γύρος – Απλό (Eurosport2HD) 12:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α’ γύρος – Απλό (Eurosport2HD) 21:45 EFL Championship: Γουότφορντ-ΚΠΡ (Novasports1HD) 01:00 ATP Cup 1η ημέρα Court 1: Σερβία – Καναδάς (Novasports1HD) 01:00 ATP Cup 1η ημέρα Court 2: Αυστρία – Ιταλία (Novasports2HD) _____________________________________________________________________________________

Τρίτη 2 Φεβρουαρίου

08:00 ATP WORLD TOUR 250, Αδελαϊδα Α’ γύρος – Απλό (Eurosport1HD) 08:30 ATP Cup 1η ημέρα: Ισπανία-Αυστραλία (Novasports1HD) 08:30 ATP Cup 1η ημέρα: Ρωσία-Αργεντινή (Novasports2HD) 10:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Α’ γύρος – Απλό (Eurosport1HD) 19:30 Γερμανικό Κύπελλο Φάση των 16: Ροτ Βάις Έσεν-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports4HD) 20:00 Eurocup Top 16 4η αγωνιστική: Μονακό-Μπανταλόνα (Novasports2HD) 21:00 Eurocup: Τρέντο-Μπουλόν (Novasports5HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 23η αγωνιστική: Κλερμόν-Τρουά (Novasportsextra1HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports3HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Ντόρτμουντ-Πάντερμπορν (Novasports1HD) 01:00 ATP Cup 2η ημέρα: Γερμανία-Καναδάς (Novasports1HD) 01:00 ATP Cup 2η ημέρα: Ιταλία-Γαλλία (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD) 08:30 ATP Cup 2η ημέρα: Ελλάδα-Αυστραλία (Novasports1HD) 08:30 ATP Cup 2η ημέρα: Ρωσία-Ιαπωνία (Novasports2HD) 10:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD) 12:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD) 18:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Μόρναρ (Novasports3HD) 19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Βόλφσμπουργκ-Σάλκε (Novasportsextra1HD) 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Μπορντό-Λιλ (Novasports4HD) 21:00 Eurocup: Ανδόρα-Γκραν Κανάρια (Novasports3HD) 21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports5HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Νιμ (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Λιόν (Novasports4HD) 01:00 ΑTP Cup 3η ημέρα: Σερβία-Γερμανία (Novasports1HD) 01:00 ATP Cup 3η ημέρα: Αυστρία-Γαλλία (Novasports2HD) _____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 4 Φεβρουαρίου

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD) 08:30 ATP Cup 3η ημέρα: Ισπανία-Ελλάδα – Γύρω στις 10:30 (2ος αγώνας μονού) Ραφαέλ Ναδάλ-Στέφανος Τσιτσιπάς (Novasports1HD) 08:30 ATP Cup 3η ημέρα: Αργεντινή-Ιαπωνία (Novasports2HD) 10:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα 2ος Γύρος_ΜΟΝΟ_Ανδρών (Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD) 20:00 Ευρωλίγκα 24η αγωνιστική: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Χίμκι (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφές (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD) 23:45 Super Euroleague (Novasports1HD) _____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου

08:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Προημιτελικά Απλού (Eurosport1HD) 08:30 ATP Cup: Ημιτελικός (Novasports1HD) 08:30 ATP Cup: Ημιτελικός (Novasports2HD) 10:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Προημιτελικά Απλού (Eurosport1HD) 12:00 TP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Προημιτελικά Απλού (Eurosport2HD) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD) 18:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1HD) 19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ίντερ (Novasportsextra1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια (Novasports1HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD) 22:15 EFL Championship 28η αγωνιστική: Σουόνσι-Νόριτς (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD) _____________________________________________________________________________________

Σάββατο 6 Φεβρουαρίου

04:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Ημιτελικά Απλού (Eurosport2HD) 06:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Ημιτελικά Απλού (Eurosport1HD) 08:00 ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Ημιτελικά Απλού (Eurosport1HD) 08:30 ATP Cup: Τελικός (Novasports1HD) 10:00 ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Ημιτελικά Απλού (Eurosport1HD) 10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | Μεγάλος λόφος 140 (Eurosport2HD) 11:00 ΛΟΥΤΖ Σεντ Μόριτζ | Β’ γύρος Διπλό (Eurosport1HD) 11:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1HD) 12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ουλρίσεχαμ | Σπριντ (Ελεύθερη) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουότφορντ (Novasports5HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 2ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο Σπέτσια (Novasports3HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Παρί FC (Novasports4HD) 17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Ντέρμπι (Novasports5HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΑΕΛ (Novasports1HD) 17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD) 17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasportsextra1HD) 18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ρόμα (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική (Novasports5HD) 19:45 ΣΤΙΒΟΣ: Περκέ Ελίτ Τουρ Ρουέν (Eurosport2HD) 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Λιόν-Στρασβούργο (Novasports4HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 2ος Γύρος (Eurosport2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Νάπολι (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ρεν (Novasports3HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD) _____________________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου

10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | Μεγάλος λόφος 140 (Eurosport1HD) 11:00 ΛΟΥΤΖ Σεντ Μόριτζ | Α’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD) 12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Κλίγκενταλ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1HD) 12:25 ΛΟΥΤΖ Σεντ Μόριτζ | Β’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Σαμπντόρια (Novasports2HD) 13:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ουλρίσεχαμ | Σπριντ (Ομ.) (Α,Γ) (Eurosport1HD) 14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 3ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 15:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Φέγενορντ (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κροτόνε (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ελλάς Βερόνα (Novasportsextra1HD) 16:45 Pre Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλένθιας | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports4HD) 19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική (Novasports5HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD) 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Λιλ (Novasportsextra1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, 4ος Γύρος (Eurosport2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Κάλιαρι (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2HD) 23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, Προημιτελικά (Eurosport2HD) 24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, Ημιτελικός (Eurosport2HD) _____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Σουτ-άουτ, Τελικός (Eurosport2HD) 02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 02:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 04:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 06:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 08:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 10:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 12:00 Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Υπερ-γιγαντιαία κατάβαση – Τεχνική κατάβαση Σύνθετο (Γυναικών) (Eurosport2HD) 15:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Τεχνική Κατάβαση σύνθετου γυναικών (Eurosport1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments