Nέα της αγοράς

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [30 Μαρτίου – 5 Απριλίου]

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [30 Μαρτίου – 5 Απριλίου]
Novasports πρόγραμμα: Η δράση είναι στις αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports.
Novasports πρόγραμμα: Η δράση είναι στις αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports.

Αυτό είναι το πρόγραμμα για τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports, Eurosport για το διάστημα 16 με 22 Μαρτίου.

Τρίτη 30 Μαρτίου

20:00 Ευρωλίγκα 32η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου (as-live 22:00, Novasports5HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Τετάρτη 31 Μαρτίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1HD)

19:00 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Ούνιξ Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν (Novasports1HD)

19:00 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Μονακό-Μπουντούτσνοστ (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Βιλερμπάν (Novasports2HD)

21:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)

21:00 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Λεβαλουά-Γκραν Κανάρια (Novasports4HD)

21:45 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Βίρτους Μπολόνια-Μπανταλόνα (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Πέμπτη 1 Απριλίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα 33η αγωνιστική: Μπασκόνια-Αναντολού Εφές (Novasports4HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports2HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD) Nova

Παρασκευή 2 Απριλίου

17:00 EFL Championship 39η αγωνιστική: Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)

19:30 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Ρέντινγκ (Novasportsextra1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βαλένθια (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Βιλερμπάν (Novasports5HD)

20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)

22:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Σουόνσι (Novasports1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)

24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Σάββατο 3 Απριλίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Μίλαν-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 2η αγωνιστική: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μιγκέλ Ιντουράιν | Άνδρες (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Κροτόνε (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σπέτσια (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ουντινέζε (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasportsextra1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ελλάς Βερόνα (Novasports24HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Πάρμα (as-live 18:00, Novasports5HD)

17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 45κ. (Γυναικών) (Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Γιουβέντους (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Βόλος (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)

20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός – 49κ. (Γυναικών) (Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ίντερ (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 25η αγωνιστική: Σάσαρι-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Κόρτραϊκ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Λιόν (Novasports2HD)

22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)

Κυριακή 4 Απριλίου

10:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Φλάνδρας | Άνδρες (Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports2HD)

14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 55κ. (Ανδρών) (Eurosport2HD)

14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χεράκλες (Novasports3HD)

16:45 Pre Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 55κ. (Γυναικών) (Eurosport2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports3HD)

17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Φλάνδρας | Γυναίκες (Eurosport1HD)

18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Σεντ Ετιέν (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 61κ. (Ανδρών) (Eurosport1HD)

21:05 Ευρωλίγκα 30η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιλερμπάν (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ντιζόν (Novasports2HD)

Δευτέρα 5 Απριλίου

14:30 EFL Championship 40η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Γουότφορντ (Novasports1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ Γιουνάιτεντ-Γουίκομπ (Novasports1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

17:45 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

18:30 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

19:15 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Βαρέζε (Novasports3HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports4HD)

19:30 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Κάρντιφ (Novasports1HD)

20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 67κ. (Ανδρών) (Eurosport1HD)

21:00 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 31η αγωνιστική: Οσέρ-Χάβρη (Novasports1HD)

21:45 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

22:30 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments