Nέα της αγοράς

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις στα κανάλια ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις στα κανάλια ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
Πλούσιο το αθλητικό θέαμα για το επόμενο 10ημερο στα αθλητικά κανάλια της Nova.

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗΟλυμπιακός (Novasports2HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΒόλοςΑΕΚ (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος–ΑΕΚ (Novasports3HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΠαναθηναϊκόςΑτρόμητος (Novasports1HD) 18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Γαλατασαράι (Novasports4HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Βόλος–ΑΕΚ (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός–Ατρόμητος (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός–Ατρόμητος (Novasports1HD) 21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ολντενμπουργκ (Novasports5HD) 21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Τόφας Μπούρσα (Novasports3HD) 22:00 Λιγκ Καπ Γαλλίας Ημιτελικός: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 23 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Xavier (FOX Sports HD) 01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 03:30 NCAA College Basketball, Providence – Seton Hall (FOX Sports HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports3HD) 18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 18:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑρηςΞάνθη (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βαλένθια (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης–Ξάνθη (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Super Euroleague Post Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αρης–Ξάνθη (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 NCAA College Basketball, UCLA – Oregon State (FOX Sports HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2) 12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπρέσια-Μίλαν (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports5HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφες (Novasports3HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 11:30 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 21η αγωνιστική: ΑΕΚ–Ολυμπιακός (live streaming) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ομπερτντορφ, Ομάδα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports1HD) 16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2) 17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports3HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports4HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 23:20 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 NCAA College Basketball, Washington – Colorado (FOX Sports HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 12:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ιντερ-Κάλιαρι (Novasports2HD) 14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος–Ατρόμητος (Novasports1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports3HD) 15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2) 16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Σασουόλο (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Λέτσε (Novasports5HD) 17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports3HD) 18:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports2HD) 21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, BIG WHITE (Eurosport2) 22:00 NFL Pro Bowl (FOX Sports HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 27 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών (Eurosport2) 12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Γυναικών (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Τρουά (Novasports1HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Τρίτη 28 Ιανουαρίου

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σλάντμινγκ, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Βραβεία Π.Σ.Α.Π. – 38η Γιορτή του Ποδοσφαιριστή (Novasports1HD) 19:00 Eurocup Top 16 4η αγωνιστική: Τόφας Μπούρσα-Μπανταλόνα HL (Novasports2HD) 21:00 Eurocup: Βενέτσια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports3HD) 21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Νταρουσάφακα (Novasports5HD) 21:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σλάντμινγκ, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός-Επαναληπτικός αγώνας: Αστον Βίλα-Λέστερ (Novasports2HD) 21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 16: Μονακό-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD) 22:00 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Τρέντο (Novasports4HD) 22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τετάρτη 29 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Villanova – St. John’s (FOX Sports HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2) 14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2) 14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Eurocup: Γαλατασαράι-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Πο-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2) 21:00 Eurocup: Όλντενμπουργκ-Μπρέσια (Novasports3HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας: Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Ανδόρα (Novasports5HD) 22:05 Γαλλικό Κύπελλο: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Πέμπτη 30 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, DePaul – Seton Hall (FOX Sports HD) 01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 03:30 NCAA College Basketball, Marquette – Xavier (FOX Sports HD) 04:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 07:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2) 15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD) 20:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) 21:55 Γαλλικό Κύπελλο: Νις-Λιόν (Novasports24HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) [Σε παράλληλη σύνδεση] 22:15 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)

Παρασκευή 31 Ιανουαρίου

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurposport2) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 19:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφες (Novasports4HD) 21:00 Super Euroleague Pre Game Show Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:15 ΣΤΙΒΟΣ: Καρλσρούη (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Ρεν-Ναντ (Novasports1HD) 21:45 EFL Championship 30η αγωνιστική: Ντέρμπι-Στόουκ (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD) 24:00 Super Euroleague Post Game Show Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

03:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurosport2) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2) 12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2) 13:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 14:30 EFL Championship: Χαλ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports2HD) 16:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 22η αγωνιστική: Σοσό-Λοριάν (Novasports3HD) 17:00 EFL Championship: Λιντς-Γουΐγκαν (Novasports5HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός–Ξάνθη (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Πάρμα (Novasports3HD) 19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός–Ξάνθη (Novasports2HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Φέγενορντ-Έμεν (Novasports4HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν-Τουλούζ (Novasports3HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός–Ξάνθη (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

00:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD) 06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Διπλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2) 10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2) 13:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης–Πανιώνιος (Novasports1HD) 14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης–Πανιώνιος (Novasports1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports24HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης–Πανιώνιος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Τορίνο (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ίντερ (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Λαμία (Novasports1HD) 20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD) 21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Νάπολι (Novasports1HD) 21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 23η αγωνιστική: Γκρενόμπλ-Χάβρη (Novasports2HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Διαβάστε Eπίσης