Nέα της αγοράς

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports [16-28 Σεπτεμβρίου]

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports [16-28 Σεπτεμβρίου]
Η δράση επιστρέφει στα αθλητικά κανάλια της Nova.

Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου

13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Euroleague We’re back Preseason Tour (Βαλένθια) Μικρός τελικός ΟλυμπιακόςΜπάγερν Μονάχου (Novasports1HD) 

21:00 Euroleague We’re back Preseason Tour (Βαλένθια) Τελικός Βιλερμπάν – Βαλένθια (Novasports1HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (εξ αναβολής): Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς (Novasports3HD)

22:15 Αγγλικό League Cup 2ος γύρος, Έβερτον – Σάλφορντ (Novasports2HD) 

Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 18ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)

19:00 Golf U.S. Open 1η Ημέρα (Novasports4HD) 

19:30 Pre Game Show ΟΦΗ-Απόλλων Λεμεσού (Novasports1HD) 

20:00 UEFA Europa League – 2ος Προκριματικός γύρος: ΟΦΗ-Απόλλων Λεμεσού (Novasports1HD) 

20:30 Pre Game Show Άρης-Κοβαλίβκα (Novasports2HD)

21:00 UEFA Europa League – 2ος Προκριματικός γύρος: Άρης-Κοβαλίβκα (Novasports2HD)

21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Post Game Show ΟΦΗ-Απόλλων Λεμεσού (Novasports1HD) 

23:00 Post Game Show Άρης-Κοβαλίβκα (Novasports2HD)

Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου

11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

19:00 Golf U.S. Open 2η Ημέρα (Novasports4HD) 

20:00 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός–Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός–Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship 2η αγωνιστική: Κόβεντρι-ΚΠΡ (Novasports3HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Λιόν-Νιμ (Novasports1HD) 

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

11:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Κάρντιφ (Novasports1HD) 

14:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Σουόνσι – Μπέρμιγχαμ (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Τορίνο  (Novasports1HD)

19:00 Golf U.S. Open 3η Ημέρα (Novasports4HD)      

19:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Έμεν (Novasports5HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα:  Ελλάς Βερόνα-Ρόμα (Novasports1HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονακό (Novasports3HD) 

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

22:55 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 12η αγωνιστική: Sporting Kansas City-FC Dallas (Novasports24HD)

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

02:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS (ξημερώματα Κυριακής): Atlanta United FC-Inter Miami (Novasports1HD)

04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Νάπολι (Novasports1HD) 

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Τβέντε (Novasports3HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κροτόνε  (Novasports1HD)

16:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βάαλβικ (Novasports4HD) 

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Λαμία – ΟΦΗ (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κάλιαρι  (Novasports3HD)

19:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports1HD) 

20:00 Golf U.S. Open 4η Ημέρα (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σαμπντόρια  (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD) 

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)

Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπολόνια (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Τρουά (Novasports2HD) 

Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Αγγλικό League Cup 3ος γύρος (Novasports1HD)

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Αγγλικό League Cup 3ος γύρος (Novasports1HD) 

Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου

03:05 (ξημερώματα Πέμπτης) MLS 13η αγωνιστική: Inter Miami-New York Red Bulls (Novasports1HD)

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | Ατομική Χρονομέτρηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

15:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | Ατομική Χρονομέτρηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

17:40 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 EFL Championship 3η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Νόριτς (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Λιλ-Ναντ (Novasports1HD)

Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου

10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (Eurosport2)

10:55 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SZEGED, Σπριντ (Eurosport2)

13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ, Ιμολα | ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ (Γ) (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Γουϊκομπ-Σουόνσι (Novasports1HD) 

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports2HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 5η αγωνιστική: Τουλούζ-Οσέρ (Novasports4HD)

17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports3HD) 

17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports4HD) 

18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Βόλος – ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 

18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports3HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπενεβέντο (Novasports5HD)

20:00 Pre Game Show Ολυμπιακός–Παναιτωλικός (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναιτωλικός (Novasports2HD) 

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Φιορεντίνα (Novasports1HD) 

22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Άγιαξ-Φίτεσε (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μετς (Novasports4HD) 

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

22:55 MLS 14η αγωνιστική: Nashville SC-Houston Dynamo (Novasports5HD)

Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου

10:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ (Α) (Eurosport2)

11:50 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Σασουόλο  (Novasports1HD)

14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Pre Game Show Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports2HD)

16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports3HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ουντινέζε (Novasports4HD) 

16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:50 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ|- Α’ Γύρος (Eurosport2)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΟΦΗ – Ατρόμητος (Novasports2HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Μίλαν ((Novasports3HD) 

20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΑΕΚ – Λαμία (Novasports1HD) 

20:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Γιουβέντους (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)   

Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου

02:35 (ξημερώματα Δευτέρας) MLS: Philadelphia Union-Inter Miami (Novasports1HD)

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2)

14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2)

16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2)

18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2)

19:00 Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2)

21:30 Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports2HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments