Nέα της αγοράς

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports

NOVA: Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports
NOVA: Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Σάββατο 9 Νοεμβρίου - Δευτέρα 18 Νοεμβρίου).

Δείτε τις ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Σάββατο 9 Νοεμβρίου – Δευτέρα 18 Νοεμβρίου).

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2) 14:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports1HD) 15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τορίνο (Novasports2HD) 17:00 EFL Championship: Πρέστον-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βόλος-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD) 19:00 NCAA College Football, Penn State – Minnesota (FOX Sports HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 NCAA College Football, Kansas State – Texas (FOX Sports HD)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football, Missouri – Georgia (FOX Sports HD) 05:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Αϊντχόφεν (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Λέτσε (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD) 16:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport2) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD) 17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD) 18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Τουλούζ (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ρόμα (Novasports4HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD) 20:00 NFL, Panthers – Packers (FOX Sports HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μίλαν (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Rams – Steelers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Vikings – Cowboys (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Ροντέ-Λανς (Novasports1HD)

Τρίτη 12 Νοεμβρίου

03:15 NFL, Seahawks – 49ers (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 Ποδόσφαιρο: Προκριματική φάση UEFA Women’s Euro 2021: Ελλάδα-ΕΪΡΕ (Novasports1HD) 20:30 Eurocup: 7η αγωνιστική: Ουλμ-Ανδόρα (Novasports2HD) 20:30 Eurocup: Τρέντο-Μπούντουτσνοστ (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 21:45 Eurocup: Ναντέρ-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4HD) 20:45 Eurocup: Μονακό-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD) 20:45 Eurocup: Βενέτσια – Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 21:45 Eurocup: Μπρέσια-Μπανταλόνα (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 14 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 8η αγωνιστική: Χίμκι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζενίτ (Novasports1HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)

Παρασκευή 15 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Steelers – Browns (FOX Sports HD) 13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports3HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

08:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Άρης-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Novasports1HD) 16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2) 19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 02:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD) 04:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 NCAA College Football (FOX Sports HD) 15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2) 21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Patriots – Eagles (FOX Sports HD)

Δευτέρα 18 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Bears – Rams (FOX Sports HD) 09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Διαβάστε Eπίσης