Άστον Βίλα εναντίον Ολυμπιακός: Ιστορικό χατ τρικ του Ελ Κααμπί! [vid]

Πηγή Φωτογραφίας: [369300] UEFA CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ / ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ / EUROKINISSI)

Η Άστον Βίλα έφτασε στην ισοφάριση (2-2) με τον Ντιαμπί στο 52ο λεπτό, όμως η απάντηση του Ολυμπιακού ήταν άμεση

Η Άστον Βίλα έφτασε στην ισοφάριση (2-2) με τον Ντιαμπί στο 52ο λεπτό, όμως η απάντηση του Ολυμπιακού ήταν άμεση και εκδηλώθηκε τέσερα λεπτά αργότερα.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olympiacos FC (@olympiacosfc)

Τότε, που μετά από την εκτέλεση κόρνερ του Φορτούνη και κεφαλιά του Ρέτσου, η μπάλα βρήκε στο χέρι του Ντόουγκλας Λουίζ και ο διαιτητής έδειξε το σημείο του πέναλτι, με τον Αγιούμπ Ελ Κααμπί να στέλνει τον Όλσεν στην άλλη γωνία και να γράφει το 3-2 για τους ερυθρόλευκους με εκπληκτικό χατ-τρικ σύμφωνα με το sport24.gr