Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Δεν κατεβαίνει ο Ολυμπιακός για το δεύτερο ημίχρονο στο ΟΑΚΑ

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: Δεν βγαίνει στο παρκέ του ΟΑΚΑ η ομάδα του Ολυμπιακού μετά την ανάπαυλα του ημιχρόνου.

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός:  Δεν βγαίνει στο παρκέ του ΟΑΚΑ η ομάδα του Ολυμπιακού μετά την ανάπαυλα του ημιχρόνου.

Οι άνθρωποι του Ολυμπιακού πήραν την απόφαση να μη βγει η ομάδα τους στο παρκέ του ΟΑΚΑ για το δεύτερο ημίχρονο του ημιτελικού Κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ.

Δείτε live εικόνα

Οι «ερυθρόλευκοι», σύμφωνα με όσα μετέδωσαν οι ρεπόρτερ της δημόσιας τηλεόρασης, προέβησαν σε αυτή την κίνηση σε ένδειξη διαμαρτυρίας για τα σφυρίγματα των διαιτητών στο πρώτο μέρος.

Μάλιστα, είναι χαρακτηριστικό πως οι παίκτες των Πειραιωτών έκαναν ήδη μπάνιο, παρά την ενημέρωση από πλευράς διαιτητών πως έχουν 12:30 για να βγουν στο παρκέ και να συνεχιστεί το ματς. Λίγο αργότερα, ακολούθησε και σχετικό post της ΚΑΕ:

Οι καρδούλες του Μπόγρη στους οπαδούς των “πράσινων”

Ο Γιώργος Μπόγρης βγήκε στο παρκέ του ΟΑΚΑ για το ζέσταμά του ενόψει του ημιτελικού του Κυπέλλου.

Η σχέση… αγάπης με τους οπαδούς του ΠΑΟ είναι γνωστή και ανταπέδωσε το χειροκρότημα με καρδούλες.

Ο Έλληνας σέντερ έχει αναπτύξει μια… ιδιαίτερη σχέση με τους οπαδούς του «τριφυλλιού». Έτσι, μόλις βγήκε για τα πρώτα σουτάκια, όλοι τον χειροκρότησαν ειρωνικά.

Ο ίδιος άρχισε να σχηματίζει καρδούλες με τα χέρια του και να… ευχαριστεί για το χειροκρότημα!