Αμρ Ουάρντα: Το έξυπνο “deal” της ΑΕΛ

Αμρ Ουάρντα: Ο Αιγύπτιος μέσος κάνει ένα εξαιρετικό πρώτο μισό της σεζόν κι έχει δικαιώσει απόλυτα την ΑΕΛ για την επιλογή της.

• Ολυμπιακός – Λάρισα 4-1

Ολυμπιακός - Λάρισα 4-1: Με σπασμένα τα φρένα οι "Ερυθρόλευκοι"

Ολυμπιακός - Λάρισα: Οι Ερυθρόλευκοι συνέχισαν από εκεί που σταμάτησαν στην Τρίπολη και καθάρισαν το παιχνίδι με τη Λάρισα στα πρώτα 35 λεπτά με 4 γκολ.

Ολυμπιακός – Λάρισα 4-1
  • Λάρισα: Μια ανάσα από τον Μασούρα

Λάρισα: Μια ανάσα από τον Μασούρα

Λάρισα: Η ομάδα από τον θεσσαλικό κάμπο αναμένεται να διαφοροποιήσει το ρόστερ της κατά τη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου, με τη διοίκηση να στοχεύει στην απόκτηση νεαρών ποδοσφαιριστών.

• ΑΕΛ – Βόλος 2-1

«Καλπάζει» για Ευρώπη η ΑΕΛ

ΑΕΛ- Βόλος: Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από το γκολ του Τόρες στο 38ο λεπτό, η ΑΕΛ έκανε την ανατροπή και επικράτησε με 2-1, ανεβαίνοντας έτσι στην τέταρτη θέση του πρωταθλήματος.

ΑΕΛ – Βόλος 2-1
  • ΠΑΟΚ – Λάρισα 1-0

Έπιασε κορυφή ο ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ - Λάρισα 1-0: Νίκη που τον ξαναφέρνει στην κορυφή της βαθμολογίας πέτυχε ο ΠΑΟΚ, επιβληθείς της Λάρισας με 1-0 στο γήπεδο Τούμπας παρουσία 24.000 φίλων του

ΠΑΟΚ – Λάρισα 1-0
  • ΑΕΛ – ΟΦΗ 3-2

ΑΕΛ – ΟΦΗ 3-2

ΑΕΛ - ΟΦΗ: Μέτα από ένα συναρπαστικό παιχνίδι, η ΑΕΛ έκανε μια απίθανη ανατροπή και επικράτησε με 3-2 του ΟΦΗ

• Μιχάλης Γρηγορίου: “Δεδομένο ότι μπορεί να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ ο Ουάρντα”

Μιχάλης Γρηγορίου: “Δεδομένο ότι μπορεί να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ ο Ουάρντα”

Μιχάλης Γρηγορίου: Ο προπονητής της Λάρισας αποθέωσε τον Αμρ Ουάρντα τονίζοντας πως όχι μόνο μπορεί να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ, αλλά έχει την ποιότητα να παίξει σε κορυφαίο πρωτάθλημα.