Ποιες είναι οι πιθανότητες να κατακτήσουν το Europa Conference League ο Ολυμπιακός και ο ΠΑΟΚ

Πηγή Φωτογραφίας: [367370] SUPERLEAGUE 2023-2024 / ΠΑΟΚ - ΟΣΦΠ (ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ / EUROKINISSI)

Τι δίνουν οι στοιχηματικές εταιρίες για την κατάκτηση του Conference League

Ο Ολυμπιακός επικράτησε της Φενέρμπαχτσε με 3-2 στον πρώτο προημιτελικό του Conference League, κάνοντας μια τρομερή εμφάνιση για εξήντα λεπτά και πήρε προβάδισμα ενόψει της ρεβάνς στην Τουρκία.

Ο ΠΑΟΚ από την άλλη δεν τα κατάφερε και ηττήθηκε από τη Μπριζ στο Βέλγιο με 1-0, δεχόμενος γκολ από πολύ νωρίς ( μόλις στο 6ο λεπτό) και όλα πια θα κριθούν στη ρεβάνς της Τούμπας την ερχόμενη εβδομάδα.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olympiacos FC (@olympiacosfc)

Τι πιθανότητες δίνουν οι στοιχηματικές εταιρίες για να κατακτήσουν το τρόπαιο οι ελληνικές ομάδες

Οι στοιχηματικές εταιρείες δίνουν ελαφρύ προβάδισμα του Ολυμπιακού έναντι του ΠΑΟΚ. Τόσο οι «ερυθρόλευκοι» όσο κι ο Δικέφαλος του Βορρά προσφέρονται σε διψήφια απόδοση για την κατάκτηση του Conference League.

Πρώτο φαβορί είναι η Άστον Βίλα, ενώ ακολουθεί η Φιορεντίνα και λίγο πιο πίσω η Φενέρμπαχτσε που η απόδοσή της δεν επηρεάστηκε από την ήττα στο Καραϊσκάκη από τον Ολυμπιακό.