Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD
Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου - Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου).

Πλούσιο σε μεταδόσεις είναι το πρόγραμμα των αθλητικών καναλιών της Nova.

Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball, Brown – St. John’s (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Παρτίζαν (Novasports4HD) 20:30 Eurocup: Ουλμ-Μονακό (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD) 21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2) 17:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2) 19:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2) 19:00 Ευρωλίγκα 13η αγωνιστική: Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφες (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια (Novasports4HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 ΤΕΝΙΣ: DIRIYAH TENNIS CUP (Eurosport2) 21:00 Super Euroleague Pre Game Show Ρεάλ ΜαδρίτηςΟλυμπιακός (Novasports2HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 Super Euroleague Post Game Show Ρεάλ Μαδρίτης–Ολυμπιακός (Novasports2HD)

Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου

03:00 NFL, Jets – Ravens (FOX Sports HD) 12:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μονταφόν, Σνόουμπορντκρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ (Eurosport2) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βαλένθια (Novasports5HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 21:00 Super Euroleague Pre Game Show Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports4HD) 21:45 EFL Championship 22η αγωνιστική: Τσάρλτον-Χαλ (Novasports2HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Λιλ-Μονπελιέ (Novasports24HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 23:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γουϊστλερ, 1ος Γύρος Γυναικών (Eurosport2) 24:00 Super Euroleague Post Game Show Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

00:40 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γουϊστλερ, 2ος Γύρος Γυναικών (Eurosport2) 06:55 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ Σεπάνγκ (Eurosport2) 03:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 14:30 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports3HD) 15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Μπρέσια-Λέτσε (Novasports2HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗΆρης (Novasports1HD) 16:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports5HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική ΟΦΗ–Άρης (Novasports1HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Μαρσέιγ (Novasports4HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Πάρμα (Novasports3HD) 19:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής, Bahrain (Eurosport2) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ–Άρης (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ρεμς (Novasports4HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Σαμπντόρια (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γουϊστλερ (Eurosport2)

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

00:10 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γουϊστλερ (Eurosport2) 09:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σεπάνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός (Eurosport2) 12:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σεπάνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τορίνο (Novasports2HD) 14:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σεπάνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Φέγενορντ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σασουόλο (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Αταλάντα (Novasports24HD) 16:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Πανιώνιος (Novasports2HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports4HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-ΣΠΑΛ (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:00 NFL, Texans – Titans (FOX Sports HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ίντερ (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:25 NFL, Rams – Cowboys (FOX Sports HD)

Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Vikings – Chargers (FOX Sports HD) 13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία 18η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Τρουά (Novasports2HD)

Τρίτη 17 Δεκεμβρίου

03:15 NFL, Colts – Saints (FOX Sports HD) 11:20 Κουρσεβέλ | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:20 Κουρσεβέλ | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 17:30 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των 32 Επαναληπτικός αγώνας: Αντανασπόρ-Αλάνιασπορ (Novasports24HD) 19:00 Ευρωλίγκα 14η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD) 19:30 Eurocup 10η αγωνιστική: Προμηθέας Πάτρας-Ανδόρα (Novasports2HD) 19:45 Eurocup: Μονακό-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αναντόλου Εφές (Novasports4HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 21:10 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Αρόζα (Eurosport2) 21:45 Carabao Cup Προημιτελικός: Άστον Βίλα-Λίβερπουλ (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπασκόνια (Novasports4HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν (Novasports5HD) 22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Φάση των 16: Μονακό-Λιλ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)

Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου

01:30 NCAA College Basketball, UMBC – Georgetown (FOX Sports HD) 03:30 NCAA College Basketball, Oklahoma – Creighton (FOX Sports HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 16:15 H Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD) 16:15 H Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ–Παναθηναϊκός (Novasports3HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ–Παναθηναϊκός (Novasports3HD) 18:30 H Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD) 19:15 H Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD) 19:15 H Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ–Παναθηναϊκός (Novasports3HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 19:55 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Σαμπντόρια-Γιουβέντους (Novasports4HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Χίμκι (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Χίμκι (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD) 21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 21:30 H Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 21:45 Carabao Cup: Όξφορντ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports3HD) 21:45 Carabao Cup: Έβερτον-Λέστερ (Novasports4HD) 22:00 Carabao Cup: Μάντσεστερ Γιουν.-Κόλτσεστερ (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Φάση των 16: Λε Μαν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Χίμκι (Novasports2HD)

Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου

01:30 NCAA College Basketball, Western Carolina – Xavier (FOX Sports HD) 03:30 NCAA College Basketball, Albany – St. John’s (FOX Sports HD) 13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, CAREZZA, Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ (Eurosport2) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 16:15 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 18:30 H Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 19:15 H Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 19:45 Ευρωλίγκα 15η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια (Novasports4HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου

12:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Qualifying (FOX Sports HD) 12:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 15:05 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Super Euroleague Pre Game Show Ερυθρός Αστέρας–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:00 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ρόμα (Novasports2HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 21:45 EFL Championship 23η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Στόουκ (Novasports4HD) 22:00 Super Euroleague Post Game Show Ερυθρός Αστέρας–Ολυμπιακός HL (Novasports1HD) 24:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λας Βέγκας (Eurosport2)

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου

04:00 NCAA College Basketball, North Dakota State – Marquette (FOX Sports HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βαλ ντ’Ιζέρ | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου (Eurosport2) 12:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Race (FOX Sports HD) 12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport2) 14:30 EFL Championship: Κάρντιφ-Πρέστον (Novasports1HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου (Eurosport2) 15:50 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Κάλιαρι (Novasports2HD) 16:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Μίλγουολ-Μπάρνσλεϊ (Novasports1HD) 17:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία 19η αγωνιστική: Τρουά-Αζαξιό (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τζένοα (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη (Novasports1HD) 20:00 NFL, Texans – Buccaneers (FOX Sports HD) 20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Τσβόλε (Novasports4HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Μονακό-Λιλ (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Αμιάν (Novasports3HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Τουλούζ (Novasports5HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 23:30 NFL, Bills – Patriots (FOX Sports HD) 24:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λας Βέγκας (Eurosport2)

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

03:15 NFL, Rams – 49ers (FOX Sports HD) 10:50 Αλτα Μπάντια | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βαλ ντ’Ιζέρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport2) 13:10 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 13.15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ντεν Χάαγκ (Novasports3HD) 13.30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Μίλαν (Novasports2HD) 14:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports5HD) 14:00 Αλτα Μπάντια | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 14:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βαλ ντ’Ιζέρ | Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Γυναικών (Eurosport2) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Πανιώνιος (Novasports1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Φέγενορντ (Novasports3HD) 15:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπρέσια (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Μπολόνια (Novasports24HD) 16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου (Eurosport2) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός–Άρης (Novasports1HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός–Άρης (Novasports1HD) 20:00 NFL (FOX Sports HD) 23:25 NFL (FOX Sports HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός–Άρης (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Νάπολι (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Chiefs – Bears (FOX Sports HD) 14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD) 19:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αλτα Μπάντια (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 NCAA College Football Gasparilla Bowl (FOX Sports HD) 21:45 EFL Championship 23η αγωνιστική: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Γουίγκαν (Novasports1HD)

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Διαβάστε Eπίσης