Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport (16 Δεκεμβρίου 2020 – 8 Ιανουαρίου 2021)

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport (16 Δεκεμβρίου 2020 – 8 Ιανουαρίου 2021)
Η δράση βρίσκεται στα κανάλια Novasports.

Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ Μέρος ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

18:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports3HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports4HD) 

19:35 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αρόζα | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Χίμκι (Novasports5HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ντιζόν-Λιλ (Novasports24HD)  

20:30 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD) 

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ Μέρος, ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα – Λεπτό προς λεπτό Ελλάς Βερόνα-Σαμπντόρια, Πάρμα-Κάλιαρι, Σπέτσια-Μπολόνια, Φιορεντίνα-Σασουόλο (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Νάπολι (Novasports4HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports24HD)  

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ (as-live 23:45 Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λοριάν (Novasports5HD) 

23:30 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD) 

Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 2ος γύρος (Eurosport2)

15:05 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:35 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ευρωλίγκα 15η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)

20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD) 

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τορίνο (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD) 

Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου

12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Γκαρντένα | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | 5χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Προημιτελικά (Eurosport2)

15:05 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ενγκελμπεργκ | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD) 

20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βαλένθια (Novasports3HD)

20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπασκόνια (Novasports5HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Χίμκι (Novasports4HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Σαρλερουά-Άντερλεχτ (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports1HD) 

22:00 EFL Championship 20η αγωνιστική: Πρέστον-Μπρίστολ Σίτι (Novasports3HD) 

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD) 

Σάββατο 19 Δεκεμβρίου

09:50 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Α’ γύρος Διπλό (Eurosport2)

11:10 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Β’ γύρος Διπλό (Eurosport2)

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | Μικρός λόφος 98 (Eurosport2)

12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Γκαρντένα | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:45 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Α’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:10 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Β’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Νόριτς-Κάρντιφ (Novasports1HD) 

14:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Δρέσδη  | Σπριντ (Ελεύθερη) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport2)

15:55 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία, 16η αγωνιστική: Τουλούζ-Χάβρη (Novasports3HD)

16:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ενγκελμπεργκ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ-Ντέρμπι (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κροτόνε (Novasports24HD)  

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Άρης (Novasports2HD) 

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports5HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ρεμς (Novasports3HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Βάαλβαικ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD) 

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports3HD) 

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2)

10:55 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Β’ γύρος Μονό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)

12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | Μικρός λόφος 98 (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports2HD)

13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Δρέσδη | Ομαδικό Σπριντ (Ελεύθερο Ανδρών /Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονπελιέ (Novasports4HD)

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2)

14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports1HD) 

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports1HD) 

15:15 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports5HD) 

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Τελικός (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μίλαν (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σπέτσια (Novasports4HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ουντινέζε (Novasports24HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Τζένοα (as-live 18:30 Novasports4HD)

16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ενγκελμπεργκ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Λαμία (Novasports2HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ρόμα (Novasports3HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Τελικός (Eurosport2)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Νάπολι (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα- Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD) 

19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD) 

21:30 Post Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD) 

Τρίτη 22 Δεκεμβρίου

18:00 Eurocup 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Προμηθέας Πάτρας-Μπούρσασπορ (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 16η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Κροτόνε-Πάρμα (Novasports3HD)

20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)

21:00 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Μπραουνσβάιγκ-Ντόρτμουντ (Novasports24HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5HD)

22:00 Λιγκ Καπ Αγγλίας Προημιτελική φάση: Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD)

18:30 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ίντερ (Novasports1HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Βίλεμ-Άγιαξ (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports1HD)

21:45 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)

21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Μπολόνια-Αταλάντα, Νάπολι-Τορίνο, Ρόμα-Κάλιαρι, Σαμπντόρια-Σασουόλο, Σπέτσια-Τζένοα, Ουντινέζε-Μπενεβέντο (Novasports5HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπασκόνια (as-live 23:45 Novasports5HD)

22:00 Λιγκ Καπ Αγγλίας Προημιτελική φάση: Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 17η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Χίμκι (as-live 24:00 Novasports2HD)

Σάββατο 26 Δεκεμβρίου

17:00 FL Championship 21η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική Σταντάρ Λιέγης-Σιντ Τρούιντεν (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship: Γουότφορντ-Νόριτς (Novasports2HD)

Κυριακή 27 Δεκεμβρίου

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Αντβέρπ-Σαρλερουά (Novasports1HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα Άντερλεχτ-Μπέερσοτ (Novasports2HD)

20:00 Globe Soccer Awards (Novasports1HD)

Τρίτη 29 Δεκεμβρίου

18:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική: Χίμκι-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)

19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Γουότφορντ (Novasports5HD)

21:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports4HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD)

22:00 EFL Championship: Στόουκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βαλένθια (Novasports5HD)

Τετάρτη 30 Δεκεμβρίου

19:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)

19:30 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Μπόρνμουθ (Novasports1HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Βιλερμπάν (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)

22:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)

22:00 EFL Championship: Σουόνσι-Ρέντινγκ (Novasports4HD)

Σάββατο 2 Ιανουαρίου

14:30   EFL Championship 23η αγωνιστική (Novasports1HD)

17:00   EFL Championship 23η αγωνιστική (Novasports1HD)

Κυριακή 3 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ίντερ-Κροτόνε (Novasports2HD)

14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΟΦΗ (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Φιορεντίνα-Μπολόνια, Τζένοα-Λάτσιο, Πάρμα-Τορίνο, Ρόμα-Σαμπντόρια, Σπέτσια-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σασουόλο (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Νάπολι (Novasports24HD)

16:45 Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Μίλαν (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μαρσέιγ-Λανς (Novasports3HD)

Δευτέρα 4 Ιανουαρίου

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports2HD)

19:00 Pre Game Show Λαμία-Άρης (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Άρης (Novasports1HD)

Τρίτη 5 Ιανουαρίου

20:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 18η αγωνιστική (Novasports3HD)

21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports1HD)

Τετάρτη 6 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μπενεβέντο (Novasports2HD)

14:30 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η  αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports24HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Αταλάντα-Πάρμα, Μπολόνια-Ουντινέζε, Κροτόνε-Ρόμα, Σασουόλο-Τζένοα, Τορίνο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ίντερ (Novasports5HD)

16:45 Pre Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σπέτσια (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Ναντ – Ρεν (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Γιουβέντους (Novasports2HD)

21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Μαρσέιγ – Μονακό (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports5HD)

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

16:45 Pre Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Βόλος (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports3HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports5HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Παρασκευή 8 Ιανουαρίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Χίμκι (Novasports4HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments