Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport
Όλη η δράση ζωντανά στα κανάλια novasports.

Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου

18:30 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD) 19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ίντερ (Novasports1HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Βίλεμ-Άγιαξ (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports1HD) 21:45 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Μπολόνια-Αταλάντα, Νάπολι-Τορίνο, Ρόμα-Κάλιαρι, Σαμπντόρια-Σασουόλο, Σπέτσια-Τζένοα, Ουντινέζε-Μπενεβέντο (Novasports5HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπασκόνια (as-live 23:45 Novasports5HD) 22:00 Λιγκ Καπ Αγγλίας Προημιτελική φάση: Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports4HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 17η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports24HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Χίμκι (as-live 24:00 Novasports2HD) _____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 24 Δεκεμβρίου _____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 25 Δεκεμβρίου _____________________________________________________________________________________

Σάββατο 26 Δεκεμβρίου

17:00 FL Championship 21η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD) 21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική Σταντάρ Λιέγης-Σιντ Τρούιντεν (Novasports1HD) 21:45 EFL Championship: Γουότφορντ-Νόριτς (Novasports2HD)

Κυριακή 27 Δεκεμβρίου

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Αντβέρπ-Σαρλερουά (Novasports1HD) 16:30 Globe Soccer Awards (Novasports1HD) 19:15 Βελγικό πρωτάθλημα Άντερλεχτ-Μπέερσοτ (Novasports2HD)

Δευτέρα 28 Δεκεμβρίου

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 29 Δεκεμβρίου

17:00 Eurocup 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Προμηθέας Πάτρας-Μπούρσασπορ (Novasports1HD) 18:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική: Χίμκι-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD) 19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Γουότφορντ Μπέρμιγχαμ Σίτι – Νοτς Κάουντι (Novasports5HD) 21:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports4HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD) 22:00 EFL Championship: Στόουκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βαλένθια (Novasports5HD)

Τετάρτη 30 Δεκεμβρίου

19:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD) 19:30 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Μπόρνμουθ (Novasports1HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βιλερμπάν (Novasports4HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD) 22:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD) 22:00 EFL Championship: Σουόνσι-Ρέντινγκ (Novasports4HD)

Πέμπτη 31 Δεκεμβρίου _____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 1 Ιανουαρίου _____________________________________________________________________________________

Σάββατο 2 Ιανουαρίου

17:00 EFL Championship 23η αγωνιστική Μπρέντφορντ – Μπρίστολ Σίτι (Novasports1HD) 21:45 EFL Championship Στόουκ Σίτι-Μπόρνμουθ (Novasports1HD)

Κυριακή 3 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ίντερ-Κροτόνε (Novasports2HD) 14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΟΦΗ (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Φιορεντίνα-Μπολόνια, Τζένοα-Λάτσιο, Πάρμα-Τορίνο, Ρόμα-Σαμπντόρια, Σπέτσια-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σασουόλο (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Νάπολι (Novasports24HD) 16:45 Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Μίλαν (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μαρσέιγ-Λανς (Novasports3HD)

Δευτέρα 4 Ιανουαρίου

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports2HD) 19:00 Pre Game Show Λαμία-Άρης (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Άρης (Novasports1HD)

Τρίτη 5 Ιανουαρίου

20:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports2HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 18η αγωνιστική (Novasports3HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports1HD)

Τετάρτη 6 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μπενεβέντο (Novasports2HD) 14:30 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports24HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Αταλάντα-Πάρμα, Μπολόνια-Ουντινέζε, Κροτόνε-Ρόμα, Σασουόλο-Τζένοα, Τορίνο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ίντερ (Novasports5HD) 16:45 Pre Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σπέτσια (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Ναντ – Ρεν (Novasports3HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Γιουβέντους (Novasports2HD) 21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports4HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Μαρσέιγ – Μονπελιέ (Novasports3HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports5HD)

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

16:45 Pre Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports3HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports5HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Παρασκευή 8 Ιανουαρίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Χίμκι (Novasports4HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 9 Ιανουαρίου

04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αγιος Αντώνιος | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD) 13:45 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD) 13:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Eurosport2HD) 14:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Αταλάντα (Novasports2HD) 16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τίτιζεε Νόισταντ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 142 Aνδρών (Eurosport1HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 18:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Κράισχμπεργκ | Μπιγκ Ερ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μπολόνια (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Παναιτωλικός-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD)

Κυριακή 10 Ιανουαρίου

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αγιος Αντώνιος | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD) 12:25 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport1HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ίντερ (Novasports2HD) 13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | 10χλμ μαζική εκκίνηση (Γ) τελικός (Eurosport1HD) 14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports1HD) 15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Μεικτή Σκυταλοδρομία (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Λάτσιο (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Νάπολι (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κροτόνε (Novasports24HD) 16:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | 10χλμ. (Ελεύθερη τεχνική) Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τίτιζεε Νόισταντ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 142 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κάλιαρι (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός-ΑΕΛ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σασουόλο (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD)

Δευτέρα 11 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 16:45 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2HD) 19:00 Pre Game Show Λαμία-ΑΕΚ (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΑΕΚ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: 17η αγωνιστική (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 19η αγωνιστική (Novasports3HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments