Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports και Eurosport (Πέμπτη 12 Μαρτίου – Δευτέρα 23 Μαρτίου)

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports και Eurosport (Πέμπτη 12 Μαρτίου – Δευτέρα 23 Μαρτίου)
Οι ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports και Eurosport (Πέμπτη 12 Μαρτίου - Δευτέρα 23 Μαρτίου).

Πέμπτη 12 Μαρτίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2) 16:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2) 17:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 29η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βαλένθια (Novasports2HD) 19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης–Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο–Ολυμπιακός (Novasports1HD)

Παρασκευή 13 Μαρτίου

10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2) 16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2) 17:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00Super Euroleague Pre Game Show Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ & Αρμάνι Μιλάνο–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2) 19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) 19:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 20:20 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο–Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:45 EFL Championship 38η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπρέντφορντ (Novasports4HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD) 21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιόν-Ρεμς (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) 22:30 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Μάντσεστερ (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:45Super Euroleague Post Game Show Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ & Αρμάνι Μιλάνο–Ολυμπιακός (Novasports1HD)

Σάββατο 14 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2) 11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:25 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Σκόνακ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2) 14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπρέντφορντ (Novasports1HD) 15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Σκόνακ (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2) 16:30 ΔΙΑΘΛΟ: Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD) 17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ολυμπιακός–Παναθηναϊκός (live streaming) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μαρσέιγ (Novasports3HD) 18:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): New York City FC-FC Dallas (Novasports4HD) 18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD) 19:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κατάρ (Eurosport2) 19:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 1η αγωνιστική: Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD) 20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports3HD) 21:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS) 3η αγωνιστική: Inter Miami-Los Angeles Galaxy (Novasports1HD) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 22:30 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Μάντσεστερ (Eurosport1/Eurosport1HD) 01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): Atlanta United FC-Sporting Kansas City (Novasports1HD)

Κυριακή 15 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:30 Σκόνακ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άρης-ΠΑΟΚ (live streaming) 12:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βεϊσονάζ | Σνόουμπορντκρος (Eurosport2) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports1HD) 13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports1HD) 16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2) 17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Άλκμααρ (Novasports24HD) 18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD) 18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2) 18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 19:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κεμπέκ (Eurosport2) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Δευτέρα 16 Μαρτίου

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Λοριάν-Χάβρη (Novasports1HD)

Τρίτη 17 Μαρτίου

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Eurocup Προημιτελική Φάση 1ος αγώνας: Μονακό-Βίρτους Μπολόνια (Novasports2HD) 21:00 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Τόφας Μπούρσα (Novasports1HD) 21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Βενέτσια (Novasports2HD) 23:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Μινεάπολις (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τετάρτη 18 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Πέμπτη 19 Μαρτίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2) 11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα 30η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 20:00 Super Euroleague Pre Game Show Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Χίμκι (Novasports1HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 23:00 Super Euroleague Post Game Show Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

Παρασκευή 20 Μαρτίου

12:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο (Eurosport2) 13:00 UEFA Champions League: Κλήρωση (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 UEFA Europa League: Κλήρωση (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο | 7,5 χλμ. Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2) 17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής (Eurosport2) 18:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ, 10χλμ μαζική εκκίνηση (Γ) τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:30 Eurocup Προημιτελική φάση 2ος αγώνας: Ούνιξ Καζάν-Παρτίζαν (Novasports1HD) 19:00 Eurocup: Τόφας Μπούρσα-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπασκόνια (Novasports3HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας–Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD) 20:15 Eurocup: Βενέτσια-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD) 20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός–Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD) 21:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός–Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports2HD) 22:00 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μονακό (Novasports4HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) 23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός–Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)

Σάββατο 21 Μαρτίου

09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσo, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:10 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport2) 14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 40η αγωνιστική: ΚΠΡ-Φούλαμ (Novasports1HD) 15:05 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο, 10 χλμ. Καταδίωξης Γυναικών (Eurosport2) 15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Μιλάνο – Σαν Ρέμο (Eurosport2) 17:00 EFL Championship: Χαλ-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD) 17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Μιλάνο – Σαν Ρέμο (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιόν (Novasports3HD) 18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 19:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονπελιέ (Novasports1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 21:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS) 4η αγωνιστική: Chicago Fire-Atlanta United FC (Novasports3HD) 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καναδάς (Eurosport2)

Κυριακή 22 Μαρτίου

09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports1HD) 14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο, 12,5 χλμ. Μαζικής Εκκίνησης Γυναικών (Eurosport2) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άγιαξ (Novasports1HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Στρασβούργο (Novasports3HD) 16:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 16:35 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο, 15 χλμ. Μαζικής Εκκίνησης Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports5HD) 17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Αργεντινή (Eurosport2) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 17:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Άλκμααρ (Novasports4HD) 18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Αργεντινή | MXGP 1ος Αγώνας (Eurosport2) 18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Ναντ (Novasports3HD) 18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD) 19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD) 20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Καναδάς (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport2) 21:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Αργεντινή | MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 24:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): Los Angeles Galaxy-Orlando City FC (Novasports1HD)

Δευτέρα 23 Μαρτίου

01:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Καναδάς (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Γύρος της Καταλωνίας (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 30η αγωνιστική: Λανς-Νανσί (Novasports1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments