Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport (16-23 Νοεμβρίου)

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport (16-23 Νοεμβρίου)
Η δράση επιστρέφει και πάλι στα κανάλια Novasports.

Δευτέρα 16 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Eurocup 5η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ναντέρ-Μπούρσασπορ (Novasports1HD)

Τρίτη 17 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 

21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD) 

21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Eurocup 8η αγωνιστική: Παρτίζαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)

24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD) 

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιετκαμπέλις (Novasports1HD)

19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπούρσασπορ (Novasports1HD) 

19:30 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD) 

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο–Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)

22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα–Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD) 

Πέμπτη 19 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Χίμκι-Αναντολού Εφές (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 

24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD) 

Παρασκευή 20 Νοεμβρίου

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport2)

20:30 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (as-live 00:00, Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα–Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD) 

23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD) 

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Στουμπάι | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2)

14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 12η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Ρέντινγκ (Novasports2HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Κροτόνε-Λάτσιο (Novasports4HD)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (ομαδικό) (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 

17:00 EFL Championship: Μίλγουολ-Κάρντιφ (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD) 

17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Έουπεν (Novasports24HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Αταλάντα (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός–Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Οστάνδη-Αντβέρπ (Novasports2HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)  

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports3HD) 

22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Columbus Crew-New York Red Bulls (Novasports4HD)

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports3HD) 

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπενεβέντο (Novasports2HD)

14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD) 

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport2)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD) 

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports3HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Σασουόλο (Novasports24HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (as-live 19:45, Novasports5HD)

16:45 Pre Game Show Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD) 

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD) 

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports3HD)

19:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports4HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports3HD) 

23:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Sporting Kansas City-San Jose Earthquakes (Novasports4HD)

Δευτέρα 23 Νοεμβρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΟΦΗ (Novasports1HD) 

20:30 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπασκόνια-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Αζαξιό (Novasports1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments