Nέα της αγοράς

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports [23 Σεπτεμβρίου – 5 Οκτωβρίου]

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports [23 Σεπτεμβρίου – 5 Οκτωβρίου]
Η δράση είναι στα κανάλια Novasports.

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Αγγλικό League Cup: Λέστερ – Άρσεναλ (Novasports1HD) 21:45 Αγγλικό League Cup: Τσέλσι-Μπάρνσλεϊ (Novasports2HD)

Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου

03:05 (ξημερώματα Πέμπτης) MLS 13η αγωνιστική: Inter Miami-New York Red Bulls (Novasports1HD) 11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 15:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | Ατομική Χρονομέτρηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Αγγλικό League Cup: Λίνκολν Σίτι-Λίβερπουλ (Novasports1HD) 21:45 Αγγλικό League Cup: Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ (Novasports2HD)

Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 15:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | Ατομική Χρονομέτρηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 17:40 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 EFL Championship 3η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ Τάουν-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Λιλ-Ναντ (Novasports1HD)

Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου

10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (Eurosport2) 10:55 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:30 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SZEGED, Σπριντ (Eurosport2) 13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ, Ιμολα | ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ (Γ) (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship: Γουϊκομπ-Σουόνσι (Novasports1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport2) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports2HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 5η αγωνιστική: Τουλούζ-Οσέρ (Novasports4HD) 17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports3HD) 17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports4HD) 18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Βόλος – ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπενεβέντο (Novasports5HD) 20:00 Pre Game Show Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports2HD) 20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναιτωλικός (Novasports2HD) 21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Φιορεντίνα (Novasports1HD) 22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Άγιαξ-Φίτεσε (Novasports3HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μετς (Novasports4HD) 22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 22:55 MLS 14η αγωνιστική: Nashville SC-Houston Dynamo (Novasports5HD)

Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου

10:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ (Α) (Eurosport2) 11:50 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports2HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Σασουόλο (Novasports1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 Pre Game Show Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ουντινέζε (Novasports4HD) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports5HD) 17:50 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ|- Α’ Γύρος (Eurosport2) 18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΟΦΗ – Ατρόμητος (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Μίλαν ((Novasports3HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΑΕΚ – Λαμία (Novasports1HD) 20:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Γιουβέντους (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου

02:35 (ξημερώματα Δευτέρας) MLS: Philadelphia Union-Inter Miami (Novasports1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 19:00 Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:30 Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports2HD)

Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜπινκΜπανκ Τουρ | 1ο Ετάπ (Eurosport2) 17:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Eurocup 1η αγωνιστική: Μπούρσασπορ-Τρέντο (Novasports3HD) 20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Μπρέσια (Novasports4HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουλόν (Novasports2HD) 22:00 Αγγλικό League Cup Φάση των 16 (Novasports1HD) 22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Βαλόν | Άνδρες (Eurosport2) 17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜπινκΜπανκ Τουρ | 2ο Ετάπ (Eurosport2) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική εξ αναβολής: Μπενεβέντο-Ίντερ (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σπέτσια (Novasports3HD) 19:30 Eurocup: Προμηθέας-Γκραν Κανάρια (Novasports1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport2) 21:00 Eurocup: Ανδόρα-Μονακό (Novasports4HD) 21:45 Αγγλικό League Cup Φάση των 16 (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Αταλάντα (Novasports2HD) 21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Παρτίζαν (Novasports5HD) 22:00 Αγγλικό League Cup Φάση των 16 (Novasports3HD) 22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Πέμπτη 1 Οκτωβρίου

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport2) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜπινκΜπανκ Τουρ | 3ο Ετάπ (Eurosport2) 17:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport2) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport2) 20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 20:30 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) TO 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Βιλερμπάν (Novasports4HD) 22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Παρασκευή 2 Οκτωβρίου

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜπινκΜπανκ Τουρ | 4ο Ετάπ (Eurosport2) 17:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2) 19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνου (Novasports5HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Σαμπντόρια (Novasports24HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports1HD) 22:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Σάββατο 3 Οκτωβρίου 11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γαλλία Αγ. Σούπερπόουλ (Eurosport2) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 1ο Ετάπ (Eurosport2) 14:30 EFL Championship 4η αγωνιστική: Νόριτς-Ντέρμπι (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κροτόνε (Novasports2HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 6η αγωνιστική: Τουλούζ-Τρουά (Novasports3HD) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship 4η αγωνιστική (Novasports5HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Σεντ Ετιέν (Novasports4HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Τορίνο (Novasports3HD) 20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 1ο Ετάπ (Eurosport2) 20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports2HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ρόμα (Novasports1HD) 22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 4 Οκτωβρίου

02:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS (Novasports1HD) 11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γαλλία Αγ. Σούπερπόουλ (Eurosport2) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γκραν-πρι Ευρώπης | Α’ αγώνας – ΜΧ2 (Eurosport2) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Άγιαξ (Novasports1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κάλιαρι (Novasports2HD) 14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Νιμ (Novasports3HD) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ίντερ (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Μπολόνια (Novasports24HD) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports5HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σπέτσια (Novasports3HD) 20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports3HD) 22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 5 Οκτωβρίου

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 3ο Ετάπ (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments