Nέα της αγοράς

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [7 Οκτωβρίου – 19 Οκτωβρίου]

Novasports πρόγραμμα: Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών [7 Οκτωβρίου – 19 Οκτωβρίου]
Novasports πρόγραμμα: Η δράση είναι στις αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports.

Αυτό είναι το πρόγραμμα για τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις των καναλιών Novasports, Eurosport για το διάστημα 7 – 19 Οκτωβρίου.

Τετάρτη 7 Οκτωβρίου

02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 16η αγωνιστική: New York City FC-D.C. United (Novasports1HD) 12:55 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικά Απλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 5ο Ετάπ (Eurosport2) 15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport1/Eurosport1HD) 17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Μπραμπανκόν (Eurosport2) 17:15 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικά Απλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Μπούρσασπορ (Novasports1HD) 20:00 Eurocup: Μονακό-Λιετκαμπέλις (Novasports3HD) 20:15 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports2HD) 22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ναντέρ (Novasports1HD)

Πέμπτη 8 Οκτωβρίου

02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS: New York Red Bulls-Inter Miami (Novasports1HD) 11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 6ο Ετάπ (Eurosport2) 14:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD) 20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports3HD) 22:30 Super Euroleague (Novasports1HD)

Παρασκευή 9 Οκτωβρίου

11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 7ο Ετάπ (Eurosport2) 14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 15:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια (Novasports4HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) ) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Σάββατο 10 Οκτωβρίου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μούλτιπλεξ: Giro και Amstel Gold (Eurosport2) 15:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός Απλού (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 18:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring (Eurosport2) 18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός – Διπλού (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 11 Οκτωβρίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 17η αγωνιστική: Inter Miami-Houston Dynamo (Novasports1HD) 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring (Eurosport1/Eurosport1HD) 12:25 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός Διπλού (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring (Eurosport2) 14:00 Πρωτάθλημα υποδομής Κ19 1η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Web TV του Novasports.gr) 14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 9ο Ετάπ (Eurosport2) 15:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός Απλού (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 12 Οκτωβρίου

02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS: Los Angeles FC-Seattle Sounders FC (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

Τρίτη 13 Οκτωβρίου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 10ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 20:00 Eurocup 3η αγωνιστική: Μπούρσασπορ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) 20:30 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αναντολού Εφές (Novasports4HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD) 23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Τετάρτη 14 Οκτωβρίου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 11ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 2ος Γύρος (Eurosport2) 17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Σελντεπράις (Eurosport1/Eurosport1HD) 19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Παρτίζαν (Novasports4HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD) 20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD) 20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός–Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD) 21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουντούτσνοστ (Novasports4HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Χίμκι (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Πέμπτη 15 Οκτωβρίου

03:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 18η αγωνιστική: Inter Miami-Atlanta United FC (Novasports1HD) 13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 12ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 3ος Γύρος (Eurosport2) 20:00 Ευρωλίγκα 4η αγωνιστική: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αναντολού Εφές (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο 1ος γύρος (εξ αναβολής): FC Duren-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα–Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports4HD) 24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Παρασκευή 16 Οκτωβρίου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 13ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Προημιτελικά (Eurosport2) 20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο–Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD) 21:45 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι-Γουότφορντ (Novasports24HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Νιμ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 17 Οκτωβρίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 12:30 ΚΑΝΟ Παγκόσμιο Κύπελλο, Λιουμπλιάνα (Eurosport2) 13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 14ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD) 13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Ημιτελικός (Eurosport2) 16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Νάπολι-Αταλάντα (Novasports3HD) 17:00 EFL Championship: Μπόρνμουθ-ΚΠΡ (Novasports4HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Λοριάν (Novasports24HD) 18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports1HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μίλαν (Novasports3HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports5HD) 19:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) HL 19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports4HD) 20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Γιουβέντους (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports3HD) 22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 22:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 19η αγωνιστική: Chicago Fire-Sporting Kansas City (Novasports4HD)

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS: Montreal Impact-Inter Miami (Novasports1HD) 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χουνγκαρόρινγκ (Eurosport2) 10:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μούλτιπλεξ: Giro και Γύρος της Φλάνδρας (Eurosport1/Eurosport1HD) 11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2) 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χουνγκαρόρινγκ (Eurosport2) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports2HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σασουόλο (Novasports1HD) 14:00 EFL Championship: Πρέστον-Κάρντιφ (Novasports4HD) 14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Αγγλικό Όπεν Τελικός (Eurosport2) 16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Κάλιαρι (Novasports3HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Φιορεντίνα (Novasports5HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports3HD) 19:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Tελικός (Eurosport1/Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μπενεβέντο (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λανς (Novasports3HD) 22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Δευτέρα 19 Οκτωβρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τζένοα (Novasports1HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 7η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Οσέρ (Novasports2HD)

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments