Nέα της αγοράς

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport (7-18 Ιανουαρίου)

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport (7-18 Ιανουαρίου)
Όλη η δράση στα κανάλια Novasports.

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

16:45 Pre Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Βόλος (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports3HD) 18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD) 20:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports5HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

Παρασκευή 8 Ιανουαρίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Χίμκι (Novasports4HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports2HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 9 Ιανουαρίου

04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD) 11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αγιος Αντώνιος | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD) 13:45 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD) 13:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Eurosport2HD) 14:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Αταλάντα (Novasports2HD) 16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τίτιζεε Νόισταντ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 142 Aνδρών (Eurosport1HD) 18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) 18:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Κράισχμπεργκ | Μπιγκ Ερ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μπολόνια (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Παναιτωλικός-Ολυμπιακός (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD)

Κυριακή 10 Ιανουαρίου

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αγιος Αντώνιος | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD) 12:25 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport1HD) 13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports3HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ίντερ (Novasports2HD) 13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | 10χλμ μαζική εκκίνηση (Γ) τελικός (Eurosport1HD) 14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αντελμπόντεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports1HD) 15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | Μεικτή Σκυταλοδρομία (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Λάτσιο (Novasports4HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Νάπολι (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κροτόνε (Novasports24HD) 16:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ | 10χλμ. (Ελεύθερη τεχνική) Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD) 17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τίτιζεε Νόισταντ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 142 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κάλιαρι (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός-ΑΕΛ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Βελγικό Κύπελλο Φάση των 32 (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σασουόλο (Novasports2HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports3HD) 23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τουρνουά Πρωταθλητών (Eurosport2HD)

Δευτέρα 11 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 16:45 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2HD) 19:00 Pre Game Show Λαμία-ΑΕΚ (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΑΕΚ (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: 17η αγωνιστική Σπέτσια – Σαμπντόρια (Novasports2HD) 21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 19η αγωνιστική Καέν – Τουλούζ (Novasports3HD)

Τρίτη 12 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 18:30 Eurocup Top16 1η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Μπουλόν (Novasports5HD) 18:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Φλαχάου | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport2HD) 19:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: Χίμκι-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD) 19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports4HD) 20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD) 20:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπάντγκαστάιν | Παράλληλο σλάλομ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 21:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Φλαχάου | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport2HD) 21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια (Novasports2HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3HD) 22:00 Eurocup Top16: Γκραν Κανάρια-Μόρναρ (Novasports4HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

Τετάρτη 13 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1HD) 16:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport2HD) 18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) 19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ προκριματικός γύρος: Αίγυπτος-Χιλή (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 19:30 Eurocup Top16: Βίρτους Μπολόνια-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports5HD) 19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άλκμααρ (Novasportsextra1HD) 20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD) HL 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, 1ος Γύρος (Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD) 21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Χολστάιν Κίελ-Μπάγερν (Novasports24HD) 22:00 Ισπανικό Super Cup Α’ Ημιτελικός: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD) 22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD) 22:00 Γαλλικό Super Cup: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ (Novasportsextra1HD) 23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)

Πέμπτη 14 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport2HD) 15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1HD) 16:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport2HD) 18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD) 19:30 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Χίμκι (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport1HD) 21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD) 21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Άγιαξ (Novasports24HD) 21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports2HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Νορβηγία-Γαλλία (Novasports4HD) 22:00 Ισπανικό Super Cup Β’ Ημιτελικός: Ρεάλ Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports3HD) 23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

Παρασκευή 15 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 1η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 1η ημέρα (Eurospor2HD) 10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | HS 104 (Eurosport1HD) 13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport1HD) 15:00 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD) 18:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD) 18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD) 19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Προημιτελικά (Eurosport1HD) 21:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βιλερμπάν (Novasports1HD) 21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Δανία-Μπαχρέιν (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports2HD) 21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (Novasports24ΗD) 22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD) 23:30 Super Euroleague, Γ’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 16 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 2η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 2η ημέρα (Eurospor2HD) 10:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μονταφόν | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD) 10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | Μικρός λόφος 104 (Ομαδικό) (Eurosport1HD) 11:45 ΛΟΥΤΖ Ομπερχοφ | Β’ γύρος Μονό Ανδρών (Eurosport2HD) 11:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD) 14:30 EFL Championship 24η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD) 15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Ημιτελικός (Eurosport2HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD) 16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία 20η αγωνιστική: Τουλούζ-Γκρενόμπλ (Novasports3HD) 16:00 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1HD) 17:00 EFL Championship: Γουότφορντ-Χάντερσφιλντ (Novasports5HD) 17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Τελικός γύρος HS 140 Ομαδικό Ανδρών (Eurosport1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports1HD) 18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Νιμ (Novasportsextra1HD) 18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Γιάροσλαβλ | Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Εurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σπέτσια (Novasports3HD) 19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Ρωσία-Σλοβενία (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD) 19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports24HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Ημιτελικός (Eurosport1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Χιλή-Σουηδία (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ουντινέζε (Novasports1HD) 21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (Novasports2ΗD) 21:45 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports5HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

Κυριακή 17 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 3η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 3η ημέρα (Eurospor2HD) 10:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 11:00 ΛΟΥΤΖ Ομπερχοφ | Α’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD) 11:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD) 12:25 ΛΟΥΤΖ Ομπερχοφ | Β’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2HD) 13:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Φιορεντίνα (Novasports2HD) 13:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport2HD) 14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Ρεν (Novasports3HD) 14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD) 14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Tελικός (Eurosport2HD) 15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1HD) 15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD) 15:45 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Πάρμα (Novasports5HD) 16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Μπενεβέντο (Novasports24HD) 16:45 Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Τελικός γύρος HS 140 Aνδρών (Eurosport1HD) 17:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Λαμία (Novasports3HD) 17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φέγενορντ (Novasports4HD) 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Γιάροσλαβλ | Ομαδικό Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Eurosport2HD) 19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports5HD) 19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (Novasports24HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνου, Tελικός (Eurosport1HD) 21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Πολωνία-Ισπανία (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD) 22:00 Ισπανικό Super Cup Τελικός (Novasports3HD) 22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μετς (Novasports5HD)

Δευτέρα 18 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 4η ημέρα (Eurospor2HD) 04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Σόνι Όπεν Χαβάι, 4η ημέρα (Eurospor2HD) 16:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Τσεχία-Χιλή (Novasports4HD) 19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD) 19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Πορτογαλία-Αλγερία (Novasports4HD) 19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD) 21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Ισλανδία-Μαρόκο (Novasports4HD) 21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μίλαν (Novasports2HD)

DreamLab app: Η Τεχνητή Νοημοσύνη μας βοηθάει να κάνουμε πιο έξυπνες διατροφικές επιλογές

Γράψτε το σχόλιο σας

Διαβάστε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ PAGENEWS PAGENEWS.gr - App Store PAGENEWS.gr - Google Play

Το σχόλιο σας

Loading Comments