Ατρόμητος – Ολυμπιακός: Σκέφτηκαν να αποχωρήσουν μετά το ημίχρονο οι “ερυθρόλευκοι”

Ατρόμητος - Ολυμπιακός: Οι Πειραιώτες έχουν πολλά παράπονα από την διαιτησία. Ωστόσο έκριναν πως τελικά ήταν προτιμότερο να μείνουν συνεχίζοντας την αναμέτρηση, μη θέλοντας να μπουν σε περιπέτειες.

Ατρόμητος – Ολυμπιακός: Οι “ερυθρόλευκοι” έχουν πολλά παράπονα από την διαιτησία στο ματς στο Περιστέρι, για την Super League. Μετά το τέλος του πρώτου ημιχρόνου οι άνθρωποι των Πειραιωτών φέρονται να σκέφτηκαν να μην κατέβει η ομάδα στο δεύτερο μέρος και να αποχωρήσουν. Ωστόσο έκριναν πως τελικά ήταν προτιμότερο να μείνουν συνεχίζοντας την αναμέτρηση, μη θέλοντας να μπουν σε περιπέτειες.

Τελικά πήραν τη νίκη με 2-1, με τέρμα στις καθυστερήσεις, ωστόσο τα λάθη του διαιτητή ενόχλησαν τους ανθρώπους της ομάδας.