Ξύλο στους παίκτες του Πλατανιά στο ημίχρονο!

Απίστευτες εικόνες στο ημίχρονο του αγώνα ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Πλατανιά στο «Γ. Καραϊσκάκης», με τους φιλοξενούμενους να καταγγέλλουν επίθεση στους παίκτες και τους ανθρώπους της ομάδας!

Περίεργες καταγγελίες από τους ανθρώπους του Πλατανιά  καθώς αναφέρουν ότι οι ποδοσφαιριστές και οι άνθρωποι της αποστολής τους δέχθηκαν φτυσιές, απειλές, ακόμα και χειροδικία κατά το ημίχρονο του αγώνα (με το σκορ στο 1-0 υπέρ τους) στα αποδυτήρια του «Γ. Καραϊσκάκης»!

Για πρώτη φορά τη φετινή περίοδο παρατηρείται τέτοιο φαινόμενο σε γήπεδο συλλόγου της Super League, με τους ανθρώπους της κρητικής ΠΑΕ να είναι εκτός εαυτού με αυτά που βίωσαν και τον προπονητή Γιώργο Παράσχο να αρνείται να παραστεί στη συνέντευξη Τύπου μετά τη λήξη, ενώ αναμένεται και επίσημη αντίδραση από τους Χανιώτες και η θέση της ΠΑΕ Ολυμπιακός σχετικά.